Za letních nocí se tu nespí lehce: Antologie povídek finského severu

Za letních nocí se tu nespí lehce: Antologie povídek finského severu - - | I15cajalco.com

...nocí se tu nespí lehce volně navazuje na úspěšnou antologii Lesní lišky a další znepokojivé příběhy ... Za letních nocí se tu nespí lehce od 121 Kč - Heureka.cz ... . Povídky dvanácti autorů tentokrát spojuje tematika finského severu: území jen řídce osídleného, z velké části ležícího až za polárním kruhem. Za letních nocí se tu nespí lehce. Antologie povídek finského severu. Texty obsažené v antologii Za letních nocí se tu nespí lehce spojuje tematika finského severu: území jen řídce osídleného a z velké části ležícího až za polárním kruhem.S neskrývanou drsností a syrovostí popisují povídky události z občanské a druhé světové války i ze s ... Za letních nocí se tu nespí lehce - Antologie povídek ... ... .S neskrývanou drsností a syrovostí popisují povídky události z občanské a druhé světové války i ze současnosti ... Koupit Koupit eknihu. Výbor povídek Za letních nocí se tu nespí lehce volně navazuje na antologii Lesní lišky a další znepokojivé příběhy. Povídky dvanácti autorů tentokrát spojuje tematika finského severu: území jen řídce osídleného, z velké části ležícího až za polárním kruhem. Za letních nocí se tu nespí lehce book. Read 8 reviews from the world's largest community for readers. Výbor povídek volně navazuje na antologii Lesní li... Za letních nocí se tu nespí lehce Za letních nocí se tu nespí ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Za letních nocí se tu nespí lehce: Antologie povídek finského severu.pdf

POPIS

Výbor povídek Za letních nocí se tu nespí lehce volně navazuje na úspěšnou antologii Lesní lišky a další znepokojivé příběhy. Povídky dvanácti autorů tentokrát spojuje tematika finského severu: území jen řídce osídleného, z velké části ležícího až za polárním kruhem. S neskrývanou drsností a syrovostí popisují události z občanské a druhé světové války i ze současnosti, prostředí náboženských skupin, sociální poměry či prostý život. Různé pohledy na tutéž oblast charakterizují její mnohotvárnost a dokazují, často s nadsázkou a ironií, že není pouze tou exotickou zemí, za jakou se tradičně považuje.

Chcete si přečíst knihu?Za letních nocí se tu nespí lehce: Antologie povídek finského severu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Za letních nocí se tu nespí lehce: Antologie povídek finského severu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY