Polly Zubatá - Sloní nadělení

Polly Zubatá - Sloní nadělení - Lucy Astnerová | I15cajalco.com

...dnocení ... Počet stran: 182, Cena: 149 Kč, Rok vydání: 2019, Nakladatelství: FRAGMENT, Polly se vyklubal druhý špičák ... Polly Zubatá - Sloní nadělení - Lucy Astnerová | KOSMAS.cz ... ... . A spolu s ním přibyla i další kouzelná schopnost, díky které se jí podařilo přeměnit tátu ve slona. A to není jediná pohroma. Velké lásce netopýra ... > Polly Zubatá ×-15% sleva. Kniha: Polly Zubatá Autor: Lucy Astnerová Podtitul: Sloní nadělení. Polly se vyklubal druhý špičák. A spolu s ním přibyla i další kouzelná schopnost, díky které se jí podařilo přeměnit tátu ve slona. A to není jed ... Polly Zubatá: Sloní nadělení - Lucy Astner | Databáze knih ... . A spolu s ním přibyla i další kouzelná schopnost, díky které se jí podařilo přeměnit tátu ve slona. A to není jediná pohroma. Velké lásce ... Fragment Polly Zubatá - Sloní nadělení . Zatraceně! Ten divný pocit hned po probuzení znamená jediné: Polly se vyklubal druhý špičák.A spolu s ním přibyla i další kouzelná schopnost, díky které se jí podařilo přeměnit tátu ve slona. Sloní nadělení. série: Polly Zubatá díl v sérii: 2. Kategorie: fantasy - pro děti a mládež. originální název: Ein Rüssel kommt selten allein originál vyšel: 2017. vydání: Fragment (CZ) 2019  Polly Zubatá Sloní nadělení. Lucy ...

INFORMACE

AUTOR
Lucy Astnerová
DIMENZE
5,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Polly Zubatá - Sloní nadělení.pdf

POPIS

Druhý kouzelný zub je venku. A bude to pěkná mela!Zatraceně! Ten divný pocit hned po probuzení znamená jediné: Polly se vyklubal druhý špičák. A spolu s ním přibyla i další kouzelná schopnost, díky které se jí podařilo přeměnit tátu ve slona. A to není jediná pohroma. Velké lásce netopýra Bystoočka, slonici Robertě, hrozí, že ji pošlou pryč. Ještě že je tu Polly, její kamarád Pavel a hlavně hausbót tetičky Winnie. Kdo by přece hledal tlustokožce na lodi?

Chcete si přečíst knihu?Polly Zubatá - Sloní nadělení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucy Astnerová. Číst Polly Zubatá - Sloní nadělení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY