Úspěšně s kůží na trh

Úspěšně s kůží na trh - Gordon Smith | I15cajalco.com

...kt je vyprodaný. V dnešním světě existuje mnoho lidí, kteří něco dovedou ... Úspěšně s kůží na trh - Gordon-Smith Rostya, Staňková Věra ... ... . Ne každý však dokáže svoji práci či znalosti prodat. > Úspěšně s kůží na trh-14% sleva. Kniha: Úspěšně s kůží na trh Autor: Rostya Gordon-Smith; Věra Staňkov á. Příručka se nám snaží poskytnout inspirace a rady, jak si získat respekt ve společnosti a posílit sebedůvěru. ... Kniha: Úspěšně s kůží na trh (Rostya Gordon-Smith a Věra Staňková). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Knihu Úsp ... Kniha Úspěšně s kůží na trh - Jak si vybudovat dobré jméno ... ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Knihu Úspěšně s kůží na trh, kterou napsaly autorky Rostya Gordon-Smith a Věra Staňková, jsem si v knihovně půjčila poté, co jsem se o existenci první zmiňované autorky a o jejích úspěších dozvěděla. Rostya Gordon Smith je úspěšná česká personalistka, která má mimo bezvadné kariéry i 4 syny se svým britským manželem. Lidově řečeno - jít se svou kůží na trh. Tato kniha přináší inspiraci všem, kteří se o to chtějí pokusit. Kteří chtějí vystoupit z anonymity, získat si respekt svého okolí, vést lidi, řídit lépe týmy a prezentovat své názory i myšlenky na veřejnosti, a stát se tak veřejně aktivními a známými lidmi. MOTIVAČNÁ LITERATÚRA Ekonomická literatúra Úspěšně s kůží na trh. Úspěšně s kůží na trh. Gordon Smith. INSIGNIS , 2010 . Bežná cena: 15,15 € Naša cena: 14,39 € (ušetríte: 5%) Študenti: 13,3...

INFORMACE

AUTOR
Gordon Smith
DIMENZE
9,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Úspěšně s kůží na trh.pdf

POPIS

V dnešním světě existuje mnoho lidí, kteří něco dovedou. Ne každý však dokáže svoji práci či znalosti prodat. Lidově řečeno - jít se svou kůží na trh. Tato kniha přináší inspiraci všem,kteří se o to chtějí pokusit. Kteří chtějí vystoupit z anonymity, získat si respekt svého okolí, vést lidi, řídit lépe týmy a prezentovat své názory i myšlenky na veřejnosti, a stát se tak veřejně aktivními a známými lidmi. Populárně-naučná kniha shrnuje více než dvacetileté zkušenosti obou autorek v oblasti řízení lidí, marketingu a médií. Je doplněna celou řadou citátů, příkladů z praxe, příběhů ze života a několika rozhovory se zajímavými lidmi z oblasti podnikání, umění a sportu.

Chcete si přečíst knihu?Úspěšně s kůží na trh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gordon Smith. Číst Úspěšně s kůží na trh Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY