Pěstujeme ve městě - Zelené balkony, sousedské záhonky a komunitní zahrady

Pěstujeme ve městě - Zelené balkony, sousedské záhonky a komunitní zahrady - - | I15cajalco.com

...rstvé bylinky, květy, sezonní zeleninu a drobné ovoce? Chcete poznat svoje sousedy a potkávat se s nimi nejen na ulici? Pěstujeme ve městě Zelené balkony, sousedské záhonky a komunitní zahrady kolektív autorov ... Knižný tip: PĚSTUJEME VE MĚSTĚ - Záhradný magazín.sk ... . Bydlíte ve městě a chcete do něj dostat přírodu? Chcete poznat svoje sousedy, potkávat se s nimi nejen na ulici a postrádáte příjemný venkovní obytný prostor? Pěstujeme ve městě - zelené balkony, sousedské záhonky a komunitní zahrady - Kokoza, o.p.s. - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Záhonky i zahrady mohou vzkvétat i ve městě, stačí vědět, jak na to. A ... Pěstujeme ve měste - Zelené balkony, sousedské záhonky a ... ... .p.s. - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Záhonky i zahrady mohou vzkvétat i ve městě, stačí vědět, jak na to. A je jedno, jestli vyrostou na veřejném prostranství, ve vnitroblocích, u školy nebo třeba na střeše, tipy máme pro všechny. Začneme desaterem, ať víte, na co se máte připravit, a pak už se pustíme do konkrétního návodu. Pěstujeme ve městě. Zelené balkony, sousedské záhonky a komunitní zahrady Autorky: Lucie Matoušková Lankašová, Radka Pokorná, Anna Černá, Anita Blahušová, Soňa Valčíková. Počet stran: 160 Vazba: vázaná Formát: 172×240 mm ISBN: 978-80-88244-01-1 Doporučená cena: 399 Kč. Knihu Pěstujeme ve městě vydalo ... Záhonky i zahrady mohou vzkvétat i ve městě, stačí vědět, jak na to. A je jedno, jestli vyrostou na veřejném prostranství, ve vnitroblocích, u školy nebo třeba na střeše, tipy máme pro všechny. Začneme desaterem, ať víte, na co se máte připravit, a pak už se pustíme do konkrétního návodu. Zelené balkony, sousedské záhonky a komunitní zahrady vylepší prostředí i vztahy. ... Knížka Pěstujeme ve městě vás provede teorií i praxí zakládání sousedských záhonků nebo i celých komunitních zahrad. Záhonky a zahrady totiž mohou vzkvétat i ve městě, stačí vědět, jak na to. A je jedno, jestli vyrostou na ... Záhonky i zahrady mohou vzkvétat i ve městě, stačí vědět, jak na to. A je jedno, jestli vyrostou na veřejném prostranství, ve vnitroblocích, u školy nebo třeba na střeše, tipy máme pro všechny. Začneme desaterem, ať víte, na co se máte připravit, a pak už se pustíme do konkrétního návodu. Sdružení pro ochranu půdy, z.s., Praha. 24K likes. Naším posláním je propagovat šetrný přístup k zemědělské půdě, motivovat k odpovědnosti a majitelům půdy dávat praktické návody, jak se o půdu lépe... Pěstujeme ve městě Zelené balkony, sousedské záhonky a komunitní zahrady. 399 K ... Záhonky a zahrady totiž mohou vzkvétat i ve městě, stačí vědět, jak na to. A je jedno, jestli vyrostou na veřejném prostranství, ve vnitroblocích, u školy nebo třeba na střeše! O svoje zkušenosti se podělí nejen autoři ze spolku Kokozy, ale také další komunitní zahradníci....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Pěstujeme ve městě - Zelené balkony, sousedské záhonky a komunitní zahrady.pdf

POPIS

Bydlíte ve městě a chcete do něj dostat přírodu? Chcete poznat svoje sousedy, potkávat se s nimi nejen na ulici a postrádáte příjemný venkovní obytný prostor? Pak pro vás máme praktickou knížku, která vás provede teorií i praxí zakládání sousedských záhonků nebo i celých komunitních zahrad. Záhonky i zahrady mohou vzkvétat i ve městě, stačí vědět, jak na to. A je jedno, jestli vyrostou na veřejném prostranství, ve vnitroblocích, u školy nebo třeba na střeše, tipy máme pro všechny. Začneme desaterem, ať víte, na co se máte připravit, a pak už se pustíme do konkrétního návodu. O svoje zkušenosti se podělíme nejen my, ale také další komunitní zahradníci, inspiraci přineseme i ze zahraničí, kde to kvete jedna radost. Přinášíme tipy prověřené nejen naší praxí. A návod dostanou i ti, kdo si chtějí vypěstovat jen malou balkonovou zahrádku nebo osadit předzahrádku.

Chcete si přečíst knihu?Pěstujeme ve městě - Zelené balkony, sousedské záhonky a komunitní zahrady ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Pěstujeme ve městě - Zelené balkony, sousedské záhonky a komunitní zahrady Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY