Vznik, rozvoj a ústup multivizuálních programů

Vznik, rozvoj a ústup multivizuálních programů - Svatopluk Malý | I15cajalco.com

...ovna e-knih. Afghánistán 50 Kč 80 Stáhnout Půjčovna e-knih ... Laterna magika - Monoskop ... . České středohoří 155 Kč ... Kabinety umění a kuriosit/ Cabinets of Art and Curiosities Vznik, rozvoj a ústup multivizuálních programů Já su stěhovavý pták - Natálie Maslikova-Schmidtová (1895-1981) ...z lásky k umění a sobě pro radost... Vznik, rozvoj a ústup multivizuálních programů/Laterna magika a polyekrany. Elektronická kniha - autor Svatopluk Malý, 106 stran 3,01 ... Vznik, rozvoj a ústup multivizuálních programů/Laterna ... ... . Elektronická kniha - autor Svatopluk Malý, 106 stran 3,01 € ... Koupit Koupit eknihu. Hlavním přínosem vzpomínek Svatopluka Malého je, jak precizně a detailně popisuje svou práci na jednotlivých filmech. Především odhaluje zcela nesobecky své triky, nápady, techniku, zkrátka svoji kameramanskou vynalézavost, dnes by se řeklo své know-how. Eknihy o umění a architektuře Namu přehledně na jednom místě. Široká nabídka. Pravidelné akce a slevy. Hodnocení a recenze od ostatních uživatelů. Nakupujte Eknihy o umění a architektuře Namu online. Rozvrh na letní semestr 2019/2020: Rozvrh zatím není připraven. Předmět je součástí následujících studijních plánů. Obor Choreografie (Mg) (povinně volitelný předmět, volitelný předmět) Obor Pedagogika tance (Mg) (povinně volitelný předmět) Obor Pedagogika tance (Mg) - klasický tanec (povinně volitelný předmět) Kabinety umění a kuriosit/ Cabinets of Art and Curiosities Vznik, rozvoj a ústup multivizuálních programů Já su stěhovavý pták - Natálie Maslikova-Schmidtová (1895-1981) ...z lásky k umění a sobě pro radost... Tipy na to najzaujímavejšie, čo v poslednom období vyšlo knižne: Necenzurovaná zpráva o českém filmu, Antonín Máša, Vznik, rozvoj a ústup multivizuálních programů, Nejdražší umění a jiné eseje o filmu / spisy 37 (Peter Ulman) Z FILMOVÉHO DIANIA Praha: Laterna Magika 2006. Eva Stehlíková (ed.) - Jiří Cieslar (et. al.), Alfréd Radok mezi filmem a divadlem. Praha: Akademie múzických umění - Národní filmový archiv 2007. Národní muzeum, Osobní fond Alfréda Radoka. Svatopluk Malý, Vznik, rozvoj a ústup multivizuálních programů. Praha: AMU 2010. Vznik, rozvoj a ústup multivizuálních programu ˚ ... Náhled do zákulisí fenoménu multivizuálních programů v Československu odkrývá první pokusy s projektem Laterny magiky i její ... 1 Antropologie, etnografie: Art deco fashion / [text Femke van Eijk]. -- Amsterdam : Pepin Press, c2007. -- 408 s. : il. (většinou barev.) + 1 CD-ROM. -- ISBN : 978 ... Podpora tzv. multitaskingu (⇒ paralelní zpracovávání několika programů) Klávesnice, obrazovka, disketa apod. ⇒ vzor a standard v oblasti hardwaru; Krom sálových počítačů à první minipočítače, mikropočítače...

INFORMACE

AUTOR
Svatopluk Malý
DIMENZE
6,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Vznik, rozvoj a ústup multivizuálních programů.pdf

POPIS

V kombinaci vzpomínek a detailního výkladu předkládá Svatopluk Malý ve svém textu zasvěcený náhled do zákulisí specifického fenoménu multivizuálních programů v Československu druhé poloviny 20. století. Jako kameraman a/či střihač se Malý ve své kariéře podílel na realizaci většiny významných polyekranů (diapolyekranů aj.), které českoslovenští tvůrci vyrobili v průběhu šedesátých až osmdesátých let. Zabývá se prvními pokusy s projektem Laterny magiky a jeho úspěchem na EXPO 58 v Bruselu a v dalším vývoji sleduje jak polyekrany prezentující Československo na dalších světových výstavách (EXPO 67 v Montrealu), tak ty, které vznikly na zakázku jiných států (prezentace kanadského státu Britská Kolumbie na EXPO 70 v Ósace, perská zakázka Heritage of Ages k výročí 2 500 let Perské říše, dürerovská Noricama pro německý Norimberk) aj.

Chcete si přečíst knihu?Vznik, rozvoj a ústup multivizuálních programů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Svatopluk Malý. Číst Vznik, rozvoj a ústup multivizuálních programů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY