Milostné rošády

Milostné rošády - Roald Dahl | I15cajalco.com

...immer, and Gillian Anderson O čem je kniha Milostné rošády? Zatímco autorovy slavné hororové povídky (shrnuté např ... Jarda Vála: Co jsem také přečetl____Milostné rošády ... . ve výboru Líbej mě, líbej) charakterizuje jedovatá bizarnost, čtyři příběhy ze sbírky Milostné rošády jsou precizně komponované originální anekdoty s překvapivou, až šokující pointou - povídky o „bezbolestné bolesti", v různých hávech obměňující české ... Audiokniha na CD, jeden z příběhů z knihy Milostné rošády britského humoristy R. Dahla. Čubka je jedním z př ... Kniha Milostné rošády - Roald Dahl | Dobré Knihy.cz ... ... Audiokniha na CD, jeden z příběhů z knihy Milostné rošády britského humoristy R. Dahla. Čubka je jedním z příběhů strýčka Oswalda, kterému se po dlouhé době ozve jeho svěřenec usilující o objevení parfému, po němž by se muži stali divou zvěří toužící jen po ženě… Zatímco autorovy slavné hororové povídky charakterizuje jedovatá bizarnost, čtyři příběhy ze sbírky Milostné rošády jsou precizně komponované originální anekdoty s překvapivou, až šokující pointou - povídky o "bezbolestné bolesti", v různých hávech obměňující české přísloví "kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá"… Milostné rošády Zatímco autorovy slavné hororové povídky charakterizuje jedovatá bizarnost, čtyři příběhy ze sbírky Milostné rošády jsou precizně komponované originální anekdoty s překvapivou, až šokující pointou - povídky o "bezbolestné bolesti", v různých hávech obměňující české přísloví "kdo jinému ... Roald Dahl [Rúál Dál] ? [rould dál] (13. září 1916 Llandaff, Walles - 23. listopadu 1990...

INFORMACE

AUTOR
Roald Dahl
DIMENZE
4,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Milostné rošády.pdf

POPIS

Zatímco autorovy slavné hororové povídky charakterizuje jedovatá bizarnost, čtyři příběhy ze sbírky Milostné rošády jsou precizně komponované originální anekdoty s překvapivou, až šokující pointou - povídky o "bezbolestné bolesti", v různých hávech obměňující české přísloví "kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá"… Jsou to mistrné, dějově sevřené grotesky naplněné černým humorem, které často připomenou vycizelované arabesky Poeovy.

Chcete si přečíst knihu?Milostné rošády ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roald Dahl. Číst Milostné rošády Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY