Vývojové poruchy učení v dětství a dospělosti

Vývojové poruchy učení v dětství a dospělosti - Věra Pokorná | I15cajalco.com

...3,6 cm Rok vydání: 2010 (1. vydání) Vývojové poruchy učení jsou souhrnným označením různorodé skupiny poruch, které se projevují zřetelnými obtížemi při nabývání a užívání takových dovedností, jako je mluvení, porozumění mluvené řeči, čtení, psaní, matematické usuzování nebo počítání, a v důsledku toho mají vliv i na rozvoj myšlení ... Vývojové poruchy učení v dětství a dospělosti ... ... . KATALOGIZACE V KNIZE - NÁRODNÍ KNIHOVNA ČR Pokorná, Věra Vývojové poruchy učení v dětství a dospělosti / Věra Pokorná. - Vyd. Vývojové poruchy učení jsou souhrnným označením různorodé skupiny poruch, které se projevují zřetelnými obtížemi při nabývání a užívání takových dovedností, jako je mluvení, porozumění mluvené řeči, čtení, psaní, matematické usuzování nebo počítání, a v důsledku toho mají vliv i na rozvoj myšlení. Vývojové poruchy učení v ... Vyvojove poruchy uceni v detstvi a dospelosti by ... ... . - Vyd. Vývojové poruchy učení jsou souhrnným označením různorodé skupiny poruch, které se projevují zřetelnými obtížemi při nabývání a užívání takových dovedností, jako je mluvení, porozumění mluvené řeči, čtení, psaní, matematické usuzování nebo počítání, a v důsledku toho mají vliv i na rozvoj myšlení. Vývojové poruchy učení v dětství a v dospělosti Věra Pokorná Vývojové poruchy uþení.indd 3 2.11.2010 14:05:23 „Vývojové poruchy učení v dětství a dospělosti" Věra Pokorná Seznam kapitol: 1. Definice specifických poruch učení z pohledu americké literatury posledního desetiletí 20. Století a na začátku 21. Století 2. Odhady výskytu vývojových poruch učení u dospělých 3. Klasifikace poruch učení 4. POKORNÁ, Věra. Vývojové poruchy učení v dětství a v dospělosti.Vydání první...

INFORMACE

AUTOR
Věra Pokorná
DIMENZE
10,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Vývojové poruchy učení v dětství a dospělosti.pdf

POPIS

Vývojové poruchy učení jsou souhrnným označením různorodé skupiny poruch, které se projevují zřetelnými obtížemi při nabývání a užívání takových dovedností, jako je mluvení, porozumění mluvené řeči, čtení, psaní, matematické usuzování nebo počítání, a v důsledku toho mají vliv i na rozvoj myšlení. Dnes se již ví, že vývojové poruchy učení nejsou problémem jen dětského věku, ale v mnoha případech přetrvávají do dospělosti. Autorka na základě studia zahraniční literatury seznamuje čtenáře s nejnovějšími poznatky o poruchách učení v dětství, období dospívání a v dospělosti, reflektuje stav českého prostředí. Na základě toho hledá nové strategie efektivní práce s lidmi trpícími vývojovými poruchami učení, nabízí možnosti diagnostiky a nápravy v dětství i dospělosti. Doc. PhDr. Věra Pokorná je vysokoškolská pedagožka s třicetiletou praxí poradenské psycholožky. V nakladatelství Portál vydala např. knihy Teorie a náprava vývojových poruch učení a chování (2001) a Cvičení pro děti se specifickými poruchami učení (2000).

Chcete si přečíst knihu?Vývojové poruchy učení v dětství a dospělosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Pokorná. Číst Vývojové poruchy učení v dětství a dospělosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY