Dřevěný král

Dřevěný král - Thomas McConnell | I15cajalco.com

...u o spolupráci pište na email [email protected] ... Dřevěný král | Moba Knihy ... .cz Technika : - Canon EOS 80D E-kniha: Dřevěný král - Thomas McConnell. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... McConnell Thomas: Dřevěný král. Autor: McConnell Thomas. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje pa ... Recenze knihy Dřevěný král - Blogy - ŽENY s.r.o. ... . Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Československo, březen 1939: sníh zasypává město, které obsazují nacisté. Ještě než roztaje ledovka na silnicích, všechno se změní - nejen pro celou zemi, ale i pro Viktora Trna. Celý popis ... Život Viktora Trna, hrdiny McConnellova románu, který se odehrává ve čtyřicátých letech minulého století v Československu, se nenávratně mění poté, co se totalitní moc plíživě zmocní jeho města i osudů jeho rodiny. Dřevěný král - Thomas McConnell . Život Viktora Trna, hrdiny McConnellova románu, který se odehrává ve čtyřicátých letech minulého století v Československu, se nenávratně mění poté, co se totalitní moc plíživě zmocní jeho města i osudů jeho rodiny. Dřevěný štít a meč pro rytíře učedníky. Já jsem Král zvířat! Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi. Již více než 100 let plní značka Vilac ......

INFORMACE

AUTOR
Thomas McConnell
DIMENZE
4,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Dřevěný král.pdf

POPIS

Československo, březen 1939: sníh zasypává město, které obsazují nacisté. Ještě než roztaje ledovka na silnicích, všechno se změní – nejen pro celou zemi, ale i pro Viktora Trna. Zpočátku není obsazení země tak zjevné a vůbec pochopit nepřijatelnost každodenní okupační reality chvíli trvá. A Viktor Trn, přestože přišel o místo profesora historie, chce zůstat optimistou. Snaží se pro svou rodinu uchovat i to málo ze svobodného života, co ještě může. Do jejich malého brněnského bytu však z rádia znějí stále horší zprávy o tom, jak Evropa ustupuje Německu. Přátelé jsou zatýkáni, v nedaleké budově kolejí se popravuje. Trn musí ochránit svého malého syna, ale zároveň dobře ví, jak může být útěk z jejich vlasti nebezpečný. Ovšem když začnou Brno ohrožovat nálety, musí se Viktor Trn rozhodnout: buď se stáhne do bezpečí rodinného kruhu, anebo se připojí k odboji. Nakonec se Trn ocitá sevřený mezi dvěma obrovskými armádami – a musí si vybrat, jak zachrání všechny, které miluje.

Chcete si přečíst knihu?Dřevěný král ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas McConnell. Číst Dřevěný král Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY