Jak správně žít ve svém těle

Jak správně žít ve svém těle - Lise Bourbeau | I15cajalco.com

...dý den obracet. Jestliže jednou z tvého života zmizí a budeš se s ... Žít správně? A nebo ... ... ... Najväčší výber kníh a doplnkového tovaru z oblasti zdravia, osobného rozvoja a ezoteriky na jednom mieste. Predajne: Bratislava, Košice, Banská Bystrica Jak správně žít ve svém těle. ... Podaří se nám to, budeme-li směřovat k Bohu. Skvělý způsob, jak k němu dojít, je nepodmíněná láska k sobě i k druhým. Kniha je rozdělena na tři části: první se zabývá tím, co má.. ... Žít správně? A nebo ... ... . Kniha je rozdělena na tři části: první se zabývá tím, co má.. Zobrazit celý text. Jak vyléčit vnitřní zranění podle Lise Bourbeau - sedm nejvyšších lidských potřeb Léčba pěti bolestí duše - odmítnutí, opuštění, ponížení, zrada, nespravedlnost Emoce, pocity, vnitřní uzdravení odpovědi na otázky Jak správně žít ve svém těle Objednávejte knihu Jak správně žít ve svém těle v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Skvělý způsob, jak k němu dojít, je nepodmíněná láska k sobě i k druhým. Kniha je rozdělena na tři části: první se zabývá tím, co máme; druhá tím, co děláme; a třetí se věnuje tomu, jací jsme. Většina lidí přikládá hlavní důležitost tomu, co vlastní. Ve skutečnosti však musíme upřednostnit to, kým jsme. Hledáte Jak správně žít ve svém těle od Lise Bourbeau? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR 0 hodnocení Jak správně žít ve svém těle 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistr...

INFORMACE

AUTOR
Lise Bourbeau
DIMENZE
7,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak správně žít ve svém těle.pdf

POPIS

Autorka komplexně a moudře promlouvá o životě současného člověka. Upozorňuje čtenáře na to, co je opravdu podstatné či nezbytné pro harmonický, naplněný život, hodný lidské bytosti rovné Bohu. A opravdu – jejím krédem je: jsme Bůh. Podle ní je nutné, abychom změnili vnímání života na naší planetě i vnímání sebe sama. Podaří se nám to, budeme-li směřovat k Bohu. Skvělý způsob, jak k němu dojít, je nepodmíněná láska k sobě i k druhým. Kniha je rozdělena na tři části: první se zabývá tím, co máme; druhá tím, co děláme; a třetí se věnuje tomu, jací jsme. Většina lidí přikládá hlavní důležitost tomu, co vlastní. Ve skutečnosti však musíme upřednostnit to, kým jsme. Musíme objevit, co potřebujeme k tomu, abychom byli šťastní, a následně podniknout kroky, abychom získali to, co chceme. Na konci každé z jednadvaceti kapitol najdete cvičení, abyste si v praxi vyzkoušeli, co jste se naučili. Opravdová vědomost totiž přichází až se zkušeností.

Chcete si přečíst knihu?Jak správně žít ve svém těle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lise Bourbeau. Číst Jak správně žít ve svém těle Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY