Milý Gabrieli

Milý Gabrieli - Halfdan W. Freihow | I15cajalco.com

...pit a s láskou Gabrielovi vysvětlit, proč a v čem je jiný než ostatní děti ... Milý Gabrieli ... . Synův autismus jej plní nekonečným smutkem, ale i pýchou nad tím, jak jeho syn dokáže se svým handicapem zápasit. Milý Gabrieli je dopis otce svému autistickému synovi. Otec se snaží pochopit a s láskou Gabrielovi vysvětlit, proč a v čem je jiný než ostatní děti. Synův autismus jej plní nekonečným smutkem, ale i pýchou nad tím, jak jeho syn dokáže se svým handicapem zápasit. Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané ... Kniha Milý Gabrieli - Halfdan W. Freihow | Dobré Knihy.cz ... . Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Milý Gabrieli! Nejsem si jistá, že bys pochopil skutečný význam slov, které tvůj otec použil v knize adresované tobě. Nicméně otce a matku, které máš ty, bych přála všem dětem s poruchou autistického spektra. Milý Gabrieli je dopis otce svému autistickému synovi. Otec se snaží pochopit a s láskou Gabrielovi vysvětlit, proč a v čem je jiný než ostatní děti. Synův autismus jej plní nekonečným smutkem, ale i pýchou nad tím, jak jeho syn dokáže se svým handicapem zápasit. Milý Gabrieli je dopis otce svému autistickému synovi. Otec se snaží pochopit a s láskou Gabrielovi vysvětlit, proč a v čem je jiný než ostatní děti. Synův autismus jej plní nekonečným smutkem, ale i pýchou nad tím, jak jeho syn dokáže se svým handicapem zápasit. Ty sám jsi také tak trochu paradox, složitý, nevypočitatelný a náročný, nikdy se s tebou člověk ... Popřát, milý Gabrieli, ze srdce bychom chtěli, ... Vše nejlepší, Gabrieli, ze srdce ti přeji. Měj se pořád fajn, o problémech ani šajn, ať nechybí ti zhola nic, krásných věcí je ještě víc, ať štěstí je pořád při tobě, zdravotně jsi na tom suprově, Kniha Milý Gabrieli je jeho prvotina. Dočkala se skvělých kritik a byla přeložena do mnoha světových jazyků. Napsána je formou dopisu otce synovi. Otec se snaží pochopit a s láskou Gabrielovi vysvětlit, proč a v čem je jiný než ostatní děti. Kniha: Milý Gabrieli(Halfdan W. Freihow) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakup...

INFORMACE

AUTOR
Halfdan W. Freihow
DIMENZE
10,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Milý Gabrieli.pdf

POPIS

Milý Gabrieli je dopis otce svému autistickému synovi. Otec se snaží pochopit a s láskou Gabrielovi vysvětlit, proč a v čem je jiný než ostatní děti. Synův autismus jej plní nekonečným smutkem, ale i pýchou nad tím, jak jeho syn dokáže se svým handicapem zápasit. Ty sám jsi také tak trochu paradox, složitý, nevypočitatelný a náročný, nikdy se s tebou člověk nenudí, vždycky něčím překvapíš a není ti snadné rozumět. Jsi jako sám jazyk, Gabrieli. Kniha Milý Gabrieli je autorova prvotina. Dočkala se skvělých kritik a byla přeložena do mnoha světových jazyků.

Chcete si přečíst knihu?Milý Gabrieli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Halfdan W. Freihow. Číst Milý Gabrieli Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY