Společenství stínů

Společenství stínů - Ruth Newman | I15cajalco.com

...tví nihilistických vrahů se šeptalo ledacos, nikdo je ale nikdy neviděl ... Ruth Newman - Trh knih - můj antikvariát online ... . Nyní ale je ta Liga tady, v Gothamu. Likvidují členy Batmanova týmu jednoho po druhém. A jejich hrozivá vůdkyně, Lady Shiva, chce získat zpátky svou dceru - nebo ji také zlikvidovat. 20.2.2018 - This Pin was discovered by Petr Marek. Discover (and save!) your own Pins on Pinterest Mysleli si, že Liga stínů je jen báchorka - o tajném společenství nihilistických vrahů se šeptalo ledacos, nikdo je ale nikdy neviděl. Nyní ale je ta Liga tady, v Gothamu. Likvidují členy Batmanova týmu je ... Zkratky tramp.společenství - VIZITKY T.O. ... . Nyní ale je ta Liga tady, v Gothamu. Likvidují členy Batmanova týmu jednoho po druhém. A jejich hrozivá vůdkyně, Lady Shiva, chce získat zpátky svou dceru - nebo ji také zlikvidovat....

INFORMACE

AUTOR
Ruth Newman
DIMENZE
4,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Společenství stínů.pdf

POPIS

Kate Greyová si u přátel prohlíží fotky z dovolené v Miami, když zažije šok. Na jedné z fotografií je její manžel Charlie. Tmavé vlasy, modré oči, jeho typický úsměv… Ne, Kate ani na chvíli nepochybuje, že je to on. Věc má ovšem háček: Charlie to být nemůže, protože se před rokem za záhadných okolností utopil na Sicílii. Viděla přece jeho mrtvé tělo! Kate je odhodlána muže z fotografie najít a zjistit, kdo to vlastně je. Sleduje stopy vedoucí z Miami na Sicílii a každým okamžikem v ní sílí vědomí, že o muži, jehož považovala za svou životní lásku a strávila po jeho boku dva nádherné roky, věděla proklatě málo. Vlastně skoro nic. Byl Charlie zavražděn? Bylo jejich manželství skutečně tak bezproblémové, jak jí utkvělo ve vzpomínkách? A jestliže už Kate nemá komu věřit, může se spolehnout alespoň sama na sebe, anebo ji dostihne vlastní tajemná minulost?

Chcete si přečíst knihu?Společenství stínů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ruth Newman. Číst Společenství stínů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY