Pan Podpostel

Pan Podpostel - Chris Riddell | I15cajalco.com

...skoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku ... Pan Podpostel | LaCultura.cz ... . Kniha Pan Podpostel Přidat komentář. Litocha. 1 11. února. Ilustrace mi místy úplně nesedí (mám ráda o něco poetičtější, tyhle mi připomínají americké animované filmy), i když jsou příšerky jsou jedna sympatičtější než druhá, příběh je milý a úsměvný. ... Nebojte se, to je jen Pan Podpostel! Obrázková kniha Chrise Riddella o chlapci Jimovi, kterému jedné noci ... Kniha: Pan Podpostel (Chris Riddell) | Martinus ... . ... Nebojte se, to je jen Pan Podpostel! Obrázková kniha Chrise Riddella o chlapci Jimovi, kterému jedné noci vyleze zpod postele sympatická příšera - pan Podpostel. Pod postelí je tvrdá zem a panu Podpostelovi se tam špatně spí, proto poprosí Jima, jestli by si mohl vlézt k němu. Obrázková kniha Chrise Riddella o chlapci Jimovi, kterému jedné noci vyleze zpod postele sympatická příšera - pan Podpostel. Pod postelí je tvrdá zem a panu Podpostelovi se tam špatně spí, proto poprosí Jima, jestli by si mohl vlézt k němu. Okamžitě usne, ale chrápe tak, že si Jim musí jít pro špunty do uší. Nebojte se, to je jen Pan Podpostel!" Pod postelí je tvrdá zem a panu Podpostelovi se tam špatně spí. A tak poprosí malého Jeníka, jestli by si mohl vlézt k němu do postýlky. Sympatická příšera okamžitě usne, ale chrápe tak, že si Jeník musí jít pro špunty do uší. A co se nestane - ze šuplíku na něj vyskočí ... Pan Podpostel je hezká a roztomilá knížka, které pro vaše nejmenší bude nejspíš stačit, a i vám ilustracemi vykouzlí úsměv na rtech. Na druhou stranu konkurence je v dětské literatuře poměrně značná, takže se určitě bude...

INFORMACE

AUTOR
Chris Riddell
DIMENZE
6,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Pan Podpostel.pdf

POPIS

Pod postelí je tvrdá zem a panu Podpostelovi se tam špatně spí. A tak poprosí malého Jeníka, jestli by si mohl vlézt k němu do postýlky. Sympatická příšera okamžitě usne, ale chrápe tak, že si Jeník musí jít pro špunty do uší. A co se nestane – ze šuplíku na něj vyskočí další dvě příšerky. Postupně se objeví tolik nečekany´ch nočních návštěvníků, co by rádi spali u Jeníka v posteli, že si nakonec musí sám ustlat na zemi…Máte pod postelí bubáka? Nebojte se, to je jen Pan Podpostel!

Chcete si přečíst knihu?Pan Podpostel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris Riddell. Číst Pan Podpostel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY