Učitelkou v Peru

Učitelkou v Peru - Olga Vilímková | I15cajalco.com

...ti Inků. Dále se podílí na mnoha rozhlasových a televizních programech, výstavách a přednášek o životě Inků v Peru a Mayů v Guatemale (např ... Kniha: Učitelkou v Peru - Olga Vilímková | Knihy.ABZ.cz ... . Náprstkovo muzeum, muzea, zámky a univerzity v ČR, Rakousku, Španělsku, na Slovensku). Učitelkou v Peru Zejména pro všechny naše zákazníky, kteří si spolu s ostatním zbožím objednali i jeden nebo více bodů (za jednu nebo více korun) a přispěli tak na vzdělání pro adoptované potomky Inků, by mohla udělat radost tahle knížka, kterou ovšem nenabízí naše prodejna, ale naladatelství Smart Press: Peru. Peru. V této sekci je 15 knížek. Řadit dle: Názvu | Ceny | Data Cena: do 200 Kč » ... Učitelkou v Peru. Olga Vilímková ... Objednávejte knihu U ... Učitelkou v Peru | Smart Press - Originální české kuchařky ... ... . Peru. V této sekci je 15 knížek. Řadit dle: Názvu | Ceny | Data Cena: do 200 Kč » ... Učitelkou v Peru. Olga Vilímková ... Objednávejte knihu Učitelkou v Peru v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Učitelkou v Peru Skladem. 143 Kč ... V akci; Řadit podle: Doporučené ... Kromě čtivých knih Václava Šolce vyšly v češtině například zajímavé tituly „Inkové, národ Slunce" (Carmen Bernandová, 1994), „Peru, historie a kultura Inků a dalších andských civilizací" (Marie Longhenová a Walter Alva, 1999), „Bílá skála" (H. Thomson, 2002), „Učitelkou v Peru" (Olga Vilímková, 2003 ... Ve své knize Učitelkou v Peru autorka popisuje život horských indiánů ve vesničce Pucamarca, distrito Chinchero, departamento Cusco. Podobně žijí prakticky všichni venkovští obyvatelé peruánských hor. Autorka popisuje každodenní činnosti lidí v průběhu jednoho roku (od března do prosince), tak jak je zažila. Je doplněna barevnými ilustracemi indiánů a fotografiemi z obřadů.Slovo autorky:Do Peru jezdím 18 let, cest bylo mnoho, mezi nimi také pobyt na vysokohorské indiánské vesnici ve školním roce 2001. Mýty a příběhy jsem sbírala několik let (některé už vyšly v knihách Učitelkou v Peru nebo Peru - děti Inků. Ve své knize Učitelkou v Peru autorka popisuje život horských indiánů ve vesničce Pucamarca, distrito Chinchero, departamento Cusco. Podobně žijí prakticky všichni venkovští obyvatelé peruánských hor. Autorka popisuje každodenní činnosti lidí v průběhu jednoho roku (od března do prosince), tak jak je zažila....

INFORMACE

AUTOR
Olga Vilímková
DIMENZE
4,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Učitelkou v Peru.pdf

POPIS

Ve své knize Učitelkou v Peru autorkapopisuje život horských indiánů ve vesničce Pucamarca, distrito Chinchero, departamento Cusco. Podobně žijí prakticky všichni venkovští obyvatelé peruánských hor. Autorka popisuje každodenní činnosti lidí v průběhu jednoho roku (od března do prosince), tak jak je zažila. Vzpomíná na školní hodiny, drobné příhody s dětmi, na některé výlety. Pozoruje chování místních lidí, jejich morální zvyklosti včetně duchovních a kulturních tradic a porovnává je se situací ve městě a také se způsobem života tzv. ztraceného venkova - izolované vysokohorské komunity Q´eros. Druhé vydání je doplněno doslovem, který shrnuje proměny oblasti, Pucamarcy i života indiánů v posledních deseti letech.

Chcete si přečíst knihu?Učitelkou v Peru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Vilímková. Číst Učitelkou v Peru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY