Magické praktiky sovětských tajných služeb

Magické praktiky sovětských tajných služeb - Alan Černohous | I15cajalco.com

...znamným způsobem na zajištění ekonomické budoucnosti jejich představitelů ... tajné služby - štítek | Databáze knih ... . Mnozí z nich jsou dnes zámožnými „podnikateli" nebo i oligarchy, často s využitím rozjezdového kapitálu, který byl tajně schraňován ... DISKUZE K ČLÁNKU Děsivé praktiky CIA?Právnička požaduje zveřejnění tajných informací. NÁZOR - Nový film The Report vypráví silný příběh o vyšetřování hrůz mučícího programu CIA americkým senátem a bojem za to, aby Američané měli možnost vidět, co americká vláda činí jejich jménem. Tajné služby i policie zmapovaly desítky Jezberových kontaktů s lidmi z n ... Magické praktiky sovětských tajných služeb | Dumknihy.cz ... ... . Tajné služby i policie zmapovaly desítky Jezberových kontaktů s lidmi z někdejších sovětských tajných služeb, ale i podsvětí. Generál Štefka - nový partner Jana Jezbery - přitom ještě do konce roku pracoval jako externí konzultant Úřadu vlády pro bezpečnost. Ukrajinské orgány zpřístupnily přísně tajné archivy KGB. České historiky především zajímají československo-sovětské vztahy těsně po 2. světové válce, přechod Banderovců přes naše území, podíl sovětské tajné služby na únoru 1948 nebo na událostech v srpnu 1968. Co tím chce Ovčáček naznačit? Že byl Havel vyhlédnutým kandidátem sovětských tajných služeb? To by odpovídalo představám, ve kterých žije Andrej Babiš, jak ukazují „Šumanovy" nahrávky: „Havel i Kleslová ty sou StB… A on ten Havel se vymknul. Akorát, že ako zmenil komunistickej… A potom je vzal Čalfa....

INFORMACE

AUTOR
Alan Černohous
DIMENZE
6,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Magické praktiky sovětských tajných služeb.pdf

POPIS

Ve dvacátých letech minulého století sovětské tajné služby připravovaly expedici do Tibetu, do mystické země Šambhaly. Hodlaly tady prozkoumat nejdávnější znalosti telepatie a parapsychologie. Za komisaře expedice byl určen mezinárodní terorista a spolupracovník politické špionáže Jakov Bljumkin. Kvůli interním intrikám mezi vůdci OGPU je sice expedice zrušena, ale zvláštní oddíl vedený Glebem Bokým nehodlá své plány měnit. Bljumkin pod maskou buddhistického mnicha proniká do Severní Indie a infiltruje se do expedice N. Roericha, který rovněž usiluje o to, dostat se do tajemné Šambhaly. Kniha přinášínepublikované informace o používání šamanských, hypnotických a parapsychologických praktik sovětskými tajnými službami, které autor čerpal přímo v Rusku z tamějších zdrojů, stejně jako navštívil většinu v knize popisovaných míst.

Chcete si přečíst knihu?Magické praktiky sovětských tajných služeb ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alan Černohous. Číst Magické praktiky sovětských tajných služeb Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY