Aquaman 2: Black Mantova pomsta

Aquaman 2: Black Mantova pomsta - Dan Abnett | I15cajalco.com

...u nezastavitelnou bestii, aby zničila vše, co žije pod ... Aquaman 2 Black Mantova pomsta - Dan Abnett — Kniha.cz ... .. Aquaman 2: Black Mantova pomsta Autor: Abnett, Dan Nakladatel: BB art EAN: 9788075951816 ISBN: 978-80-7595-181-6 Originál: Aquaman 2: Black Manta Rising Překlad: Changer the Elder Popis: 1× kniha, brožovaná, 216 stran, česky Rozměry: 16,8 × 25,7 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Aquaman 5: Zlomená koruna 2020; Démonova kletba 2007; První a jediní 2006; Horův vzestup 2011; Xenos 2013; Ulrikova kladiva 2002; všech 44 knih autora. Kniha Aquaman 2: Black Mantova pomsta je v Aquaman 2 Bla ... Aquaman 2 Black Mantova pomsta Dan Abnett | Knihkupectví ... ... . Kniha Aquaman 2: Black Mantova pomsta je v Aquaman 2 Black Mantova pomsta Jeho jméno zní Arthur a je králem Atlantidy, vládcem oceánů a zakládajícím členem Ligy spravedlnosti. Je jedním z největších hrdinů, jaké kdy svět poznal. Aquaman 2: Black Mantova pomsta. VYBER > KOMIKSY > ZNOVUZROZENÍ HRDINŮ DC-25 % ... Maskovaný terorista Black Manta zasvětil celý svůj život snaze o Aquamanovu smrt. Nyní se může jeho velkolepý plán pomsty konečně dát do pohybu. Hodlá pustit ze řetězu nezastavitelno...

INFORMACE

AUTOR
Dan Abnett
DIMENZE
9,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Aquaman 2: Black Mantova pomsta.pdf

POPIS

Jeho jméno zní Arthur a je králem Atlantidy, vládcem oceánů a zakládajícím členem Ligy spravedlnosti. Je jedním z největších hrdinů, jaké kdy svět poznal. Je to Aquaman… …a jediný muž nyní hodlá zničit celý jeho svět. Muž, který má srdce černější než ta největší mořská hlubina. Maskovaný terorista Black Manta zasvětil celý svůj život snaze o Aquamanovu smrt. Nyní se může jeho velkolepý plán pomsty konečně dát do pohybu. Hodlá pustit ze řetězu nezastavitelnou bestii, aby zničila vše, co žije pod hladinou… i nad ní. Chopí se velení podmořské armády, aby rozpoutal boj a vraždění. Do krvavé války poštve proti sobě dva mocné národy, Atlantidu a Ameriku. Příběh vzešlý přímo ze stránek Znovuzrození hrdinů DC vám přináší tvůrčí tým, jejž tvoří scenárista DAN ABNETT (TITANS) a kreslíři SCOT EATON (BATMAN & ROBIN ETERNAL), BRAD WALKER (ACTION COMICS) a PHILIPPE BRIONES (NEW SUICIDE SQUAD). Obsahuje sešity č. 7–15.

Chcete si přečíst knihu?Aquaman 2: Black Mantova pomsta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan Abnett. Číst Aquaman 2: Black Mantova pomsta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY