Lovecká dobrodružství z celého světa

Lovecká dobrodružství z celého světa - Čeněk Charous | I15cajalco.com

...ník 33. (Luk až do nebe); Batlička, O ... Lovecká dobrodružství z celého světa | Albatros.cz ... .: Na vlnách odvahy a dobrodružství Mladý hlasatel ročník 5. Podivuhodná dobrodružství výpravy Barsacovy; V krajine kožušín; Ocelové mesto; Do středu Země; další knihy (r.1951)(r.1956); (r.1950); (r.1954); (r.1929 ... Cestovatelský festival KOLEM SVĚTA. Když začala její první cesta bylo Manon 27 let. Všichni jí od tohoto dobrodružství odrazovali, ale přece jen v roce 2005 vyrazila z rodné vesnice v Holandsku přes Evropu, Balkán a Afriku až na nejjižnější cíp afrického kontinentu. Podívejte se na vojenská a army videa ... Kniha: Lovecká dobrodružství z celého světa | Knihy.ABZ.cz ... . Podívejte se na vojenská a army videa z celého světa. Každý den nová videa ke shlédnutí. Více na terčík.cz Zajímavostmi ze světa bezobratlých živočichů vás provede Petr Jan Juračka, přírodovědec, fotograf a vědecký pracovník z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy, kde se mj. věnuje profesionální fotografii mikrosvěta a vědy....

INFORMACE

AUTOR
Čeněk Charous
DIMENZE
3,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Lovecká dobrodružství z celého světa.pdf

POPIS

Střet s divokou přírodou je pro člověka vždy vzrušující. V divočině si lovec nejednou sáhne na dno svých sil, poznává sám sebe lépe než v zrcadle, je nucen měřit síly s nebezpečnými zvířaty. Jeden z odvěkých nepřátel za to zaplatí životem – bude to lovec, anebo zvíře? V dvanácti povídkách této knihy se střetáváme s divokými, záludnými a lstivými zvířaty, vydáváme se po jejich stopách, při dlouhém honu záleží na síle a vytrvalosti, při střetu tváří v tvář třeba i na jediné vteřině. V příbězích Čeňka Charouse a nádherných ilustracích Zdeňka Buriana nám příroda odhaluje svou čarovnou i krutou tvář – a my spolu s lovci se vydáváme na odvážný lov, na nejistou cestu mezi životem a smrtí. Kniha vyšla poprvé v roce 1947 v nakladatelství Josef Hokr. V současnosti vychází s kompletním ilustračním doprovodem.

Chcete si přečíst knihu?Lovecká dobrodružství z celého světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Čeněk Charous. Číst Lovecká dobrodružství z celého světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY