Muž bez minulosti

Muž bez minulosti - Tim Weaver | I15cajalco.com

...Muž bez minulosti. Jeho příběh mě tehdy zaujal především tím, že si na nic nepamatuje, dokonce ani na vlastní jméno a rodinu, jenže když na jeho výzvy v tisku nikdo nereagoval a nepřihlásil se k němu, novináři o něj rychle ztratili zájem, ostatně jak už to tak s nimi bývá ... Film Muž bez minulosti (2002) | ASFK.sk ... . Inscenace Muž bez minulosti by alespoň dle výčtu nejprestižnějších českých divadelních ocenění, které získala, měla být nejenom v kontextu tvorby Dejvického divadla zcela mimořádným majstrštychem, kdy byla ohodnocena jako inscenace roku 2010 a to jak v Ceně Divadelních novin tak v Ceně Alfréda Radoka, a David Novotný za tuto hru navíc získal i Cenu Alfréda Radoka ... Muž bez minulosti / Další kniha ze série detektivních thrillerů s vyšetřovatelem Davidem Rakerem, specialistou na pátrání po pohřešovaných osobách. Muž bez minulosti byl příjemně obzvláštněn zpěvem, tancem, živou hudbou a zajímavou za pochodu rychle měnící se scéno ... Eeva-Liisa Haimelin, Muž bez minulosti (2002) Film ČSFD.cz ... ... Muž bez minulosti / Další kniha ze série detektivních thrillerů s vyšetřovatelem Davidem Rakerem, specialistou na pátrání po pohřešovaných osobách. Muž bez minulosti byl příjemně obzvláštněn zpěvem, tancem, živou hudbou a zajímavou za pochodu rychle měnící se scénou. Musím hlavně vyzdvihnout výkon psího herce, který se svého úkolu zhostil velmi impozantně .) Luckaprague 90 % (zadáno: 29.1.2013, počet hodnocení: 54)...

INFORMACE

AUTOR
Tim Weaver
DIMENZE
8,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž bez minulosti.pdf

POPIS

Osmý případ Davida Rakera, specialisty na pátrání po pohřešovaných osobách. Když se k médiím donese zpráva o zbitém mladém muži, který si nepamatuje, kdo je ani odkud pochází, rychle mu dají přezdívku „Muž bez minulosti“. O deset měsíců později je Richard Kite – pokud se tak vůbec jmenuje – stejně bezradný jako na začátku. Navzdory neúnavné snaze policie se k němu stále nikdo nehlásí a stopy rychle vychládají. Kiteovou poslední nadějí je soukromý vyšetřovatel David Raker, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách. Jenže Raker má víc otázek než odpovědí. Co je Richard Kite zač? Proč ho nikdo nezná? A jak se vším souvisí ženské tělo nalezené dva roky předtím vedle londýnské železniční trati?

Chcete si přečíst knihu?Muž bez minulosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tim Weaver. Číst Muž bez minulosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY