Tajemství indiánských pyramid

Tajemství indiánských pyramid - Miloslav Stingl | I15cajalco.com

...ích Mayů. Vlastně je nejen poutavou četbou, ale i fundovaným průvodcem ... Tajemství indiánských pyramid - PRESS.SK ... . Tajemství indiánských pyramid - - popis, komentáře a veškeré informace o knize. Tajemství indiánských pyramid. Autor: Stingl Miloslav ... Bývalá mayská střediska v moři pralesů již vydala některá ze svých tajemství, i hluboké studně, kam kněží házeli dívky jako oběť, mayský kalendář byl dešifrován, Stinglovo vyprávění je však, jak je pro něj typické, nadčasové. ... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky s ... Tajemství indiánských pyramid - PRESS.SK ... . ... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Tajemství indiánských pyramid Miloslav Stingl „Otázky, jenom otázky," zapsal si E. E. Kisch, když okouzlen stanul v Mexiku před divy stavitelské kultury, které před staletími vytvořili... Kniha Tajemství indiánských pyramid. Jana Ptackova - 19.5.2019 Kategórie; Filmy a knihy; Lokality Mexiko; Podivuhodný kamenný svět dávných Mayů v kultovním vyprávění legendy českého cestopisu. „Otázky, jenom otázky," zapsal si E. E. Kisch, když okouzlen stanul v Mexiku před divy stavitelské kultury, které před ... Kniha Tajemství indiánských pyramid . Podivuhodný kamenný svět dávných Mayů v kultovním vyprávění legendy českého cestopisu. „Otázky, jenom otázky," zapsal si E. E. Kisch, když okouzlen stanul v Mexiku před divy stavitelské kultury, které před staletími vytvořili indiáni. Kniha: Tajemství indiánských pyramid - Miloslav Stingl. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Tajemství indiánských pyramid. Miloslav Stingl. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 15.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Tajemství indiánských pyramid Miloslav Stingl. Sklade...

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Stingl
DIMENZE
12,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství indiánských pyramid.pdf

POPIS

Podivuhodný kamenný svět dávných Mayů v kultovním vyprávění legendy českého cestopisu.„Otázky, jenom otázky,“ zapsal si E. E. Kisch, když okouzlen stanul v Mexiku před divy stavitelské kultury, které před staletími vytvořili indiáni. Miloslav Stingl byl první Čechoslovák, který se vydal do Střední Ameriky, aby se pokusil vysvětlit alespoň část záhad, jež obestírají pyramidy, kamenné paláce, sochy a stély, které přežily věky, konzervovány pod nánosem hlíny a prachu.Letadlem, vlakem, autobusem, pěšky i na koni se vypravil po stopách Mayů, za poklady jejich měst. A neopomněl ani ty, kteří jako první, často s nasazením života, podnikali výpravy k odkrytí pohřbených pokladů. Bývalá mayská střediska v moři pralesů již vydala některá ze svých tajemství, i hluboké studně, kam kněží házeli dívky jako oběť, mayský kalendář byl dešifrován, Stinglovo vyprávění je však, jak je pro něj typické, nadčasové.Aktualizované vydání provázejí bohaté ilustrační materiály, dobové i současné fotografie, kreslené rekonstrukce mayských staveb a reprodukce indiánského výtvarného umění.

Chcete si přečíst knihu?Tajemství indiánských pyramid ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Stingl. Číst Tajemství indiánských pyramid Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY