S odvahou k pravdě: Život političky Heleny Koželuhové, neteře bratří Čapků

S odvahou k pravdě: Život političky Heleny Koželuhové, neteře bratří Čapků - Michal Pehr (ed.) | I15cajalco.com

... libraries worldwide Prototyp zrady: Životní příběh Augustina Přeučila Epocha Faktografické biografie můžete ihned zakoupit v obchodě Alza ... S odvahou k pravdě - Michal Pehr - za 11,13 € | Vydavatel.sk ... .cz Elektro, který tento produkt prodává za skvělou cenu 187 Kč s rychlým doručením. Epocha Prototyp zrady: Životní příběh Augustina Přeučila Faktografické biografie Stanford Libraries' official online search tool for books, media, journals, databases, government documents and more. Bratři DVD . Příběhem rodiny, kterou čeká tragédie, bolest a ostrý souboj dvou bratrů. Starší z bratrů Sam (Tobey Maguire), je sestřel ... S odvahou k pravdě - Život političky Heleny Koželuhové ... ... . Bratři DVD . Příběhem rodiny, kterou čeká tragédie, bolest a ostrý souboj dvou bratrů. Starší z bratrů Sam (Tobey Maguire), je sestřelen při misi v Afgánistánu. Jeho okouzlující žena (Natalie Portman) najde oporu v manželově bratrovi (Jake Gyllenh&al). Nečekané idyle udělá konec návrat Sama, který sice přežil, ale ... Vyberte si z knih od autora Michal Pehr na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Knihy vydavateľstva Ústav pro studium totalitních režimů si môžete výhodne a pohodlne nakúpiť na Literama.sk Zboží značky: Ústav pro výzkum tot. režimů přehledně na jednom místě. Široká nabídka. Produkty skladem. Doručíme do 24 hodin. Pravidelné akce a slevy na zboží značky: Ústav pro výzkum tot. režimů. Akční cena 259 Kč Dostupnost Info v obchodu Doprava Info v obchodu Do obchodu » Alza.cz Elektro Kniha Vezměte s sebou květinu!: Deníky a vzpomínky z let 1980-1990: Deníky Moniky Pajerové z let 1980-1990 přinášejí autentické svědectví o společenských a politických poměrech za normalizace, o opatrném politickém tání v závěru let osmdesátých a pádu komunistického ... Nová kniha performera a spisovatele Milana Kozelky (*1948) je sbírkou velmi provokativních satirických textů, které otevřeně a přímo pojmenovávají problémy současné společnosti....

INFORMACE

AUTOR
Michal Pehr (ed.)
DIMENZE
11,47 MB
NÁZEV SOUBORU
S odvahou k pravdě: Život političky Heleny Koželuhové, neteře bratří Čapků.pdf

POPIS

Čtenářům se poprvé dostávají do rukou vzpomínky Marty Procházkové-Kastnerovéna její maminku Helenu Koželuhovou-Procházkovou (1907–1967), které jsou cenným svědectvím o poválečné době. Uvádějí řadu dosud neznámých detailů ze života této dnes již pozapomenuté osobnosti české poválečné politické žurnalistiky a jedné z nejvýraznějších postav Československé strany lidové. Do jejího profesního i osobního života dramaticky zasáhly únorové události roku 1948, které celou rodinu přiměly k odchodu do exilu. Text vzpomínek, uvedený životopisnou studií, je prokládán citacemi z osobité publicistické tvorby Heleny Koželuhové i z rodinné korespondence. Součástí knížky je rozsáhlá fotografická příloha.

Chcete si přečíst knihu?S odvahou k pravdě: Život političky Heleny Koželuhové, neteře bratří Čapků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Pehr (ed.). Číst S odvahou k pravdě: Život političky Heleny Koželuhové, neteře bratří Čapků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY