Mladý sokol

Mladý sokol - Sabine Ebertová | I15cajalco.com

...ich Švábský, který vstoupí do dějin jako Barbarossa, se vydá proti vůli svého otce s účastníky křížové výpravy do Svaté země ... Mladý sokol Euromedia Group, a.s. - oblibeneknihy.cz ... . Knížata z Míšně, Saska a Anhaltska zatím válčí se sousedními slovanskými kmeny. Opuštěné ženy se musí samy bránit hladomoru a útočníkům. 2. kniha v sérii Meč a Koruna. O čem je kniha Mladý sokol? Léto 1147 Lübeck hoří, v Řezně táhne křižácké vojsko přes kamenný most, na který se pohlíží jako na zázračné dílo, a v Norimberku zůstává desetiletý král jako spoluvladař. Mladý sokol. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodno ... Mladý sokol Euromedia Group, a.s. - oblibeneknihy.cz ... . Mladý sokol. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Mladý sokol - Sabine Ebertová Léto 1147 Lübeck hoří, v Řezně táhne křižácké vojsko přes kamenný most, na který se pohlíží jako na zázračné dílo, a v Norimberku zůstává desetiletý král jako spoluvladař....

INFORMACE

AUTOR
Sabine Ebertová
DIMENZE
11,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Mladý sokol.pdf

POPIS

Léto 1147 Lübeck hoří, v Řezně táhne křižácké vojsko přes kamenný most, na který se pohlíží jako na zázračné dílo, a v Norimberku zůstává desetiletý král jako spoluvladař. I mladý Fridrich Švábský, který vstoupí do dějin jako Barbarossa, se vydá proti vůli svého otce s účastníky křížové výpravy do Svaté země. Knížata z Míšně, Saska a Anhaltska zatím válčí se sousedními slovanskými kmeny. Opuštěné ženy se musí samy bránit hladomoru a útočníkům. Těžce nemocný král se vrací s několika málo přeživšími zpátky do své rozhádané říše. Po jeho smrti nastane pro mladého Fridricha hodina rozhodnutí. Pomůže svému nezletilému bratranci na trůn, nebo sáhne po koruně sám?

Chcete si přečíst knihu?Mladý sokol ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sabine Ebertová. Číst Mladý sokol Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY