Pátračka Gildaa Mrtvá schránka

Pátračka Gildaa Mrtvá schránka - Jennifer Allisonová | I15cajalco.com

...a zajímavým výtvorem vynikajícího autora, jenž - z mých vlastních zkušeností - dokáže čtenáře zaujmout ... Pátračka Gilda - Wikipedie ... . Ve škole jsme ji měli sice jako povinnou četbu, ale přežila jsem to. Co se týče spisovnosti knížky (a jazyka v ní obecně), dá se říct, že je trochu ... O čem je kniha Pátračka Gilda a mrtvá schránka? Čtvrtý příběh Gildy Joyceové.Gilda o prázdninách jede na praxi do Mezinárodního muzea špionáže ve Washingtonu.Její pobyt se samozřejmě nemůže odehrát bez duchů.Opět bude muset využít svoje převleky a v neposlední ... Pátračka Gilda Joyceová: Pátračka Gilda a Mrtvá schránka ... ... .Její pobyt se samozřejmě nemůže odehrát bez duchů.Opět bude muset využít svoje převleky a v neposlední řadě i svoje skvělé parapsychologické schopnosti. Pátračka Gilda: Katka 2008-10-30 : Tuhle Gildu jsem ještě nečetla ale brzo asi budu. četla jsem Pátračku Gildu a Jezerní panny a mohu říct, že se mi to šíleně moc líbilo,Gilda je hrozně napínavej příběh a já jsem skoro každý den nedělala Dů ale četla Gildu.Moc děkuji autorce Jennifer Allisonové za vydání těchto knih.Doufám, že napíše ještě hodně knih o ... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Kniha: Pátračka Gilda a Mrtvá schránka (Jennifer Allisonová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Pátračka Gilda a mrtvá schránka - Allisonová Jennifer - Gilda Joyceová počtvrté! Naše stále výstřední, nyní skoro patnáctiletá školačka z Detroitu, která již prokázala své parapsychologické schopnosti a má v této oblasti nemalé úspěchy, tráví tentokr Pátračka Gilda je série knih od americké spisovatelky Jennifer Allisonové.Zatím spisovatelka napsala a vydala pět úspěšných dílů o dívce Gildě a záhadách, které vyřešila: Pátračka Gild...

INFORMACE

AUTOR
Jennifer Allisonová
DIMENZE
5,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Pátračka Gildaa Mrtvá schránka.pdf

POPIS

Příběh a postavy Mrtvé schránky jsou vymyšlené, ale většina historických detailů, o kterých se kniha zmiňuje, je pravdivá. A co je nejdůležitější, popsané prostředí je naprosto skutečné a úžasné místo: Mezinárodní muzeum špionáže ve Washingtonu, D. C. Naše stále výstřední, nyní skoro patnáctiletá školačka z Detroitu, která již prokázala své parapsychologické schopnosti a má v této oblasti nemalé úspěchy, tráví tentokrát prázdniny ve Washingtonu, většinou v Muzeu špionáže. Gilda je tu na praxi, ale v jejím případě se nemůže pobyt odehrát bez duchů, špionů a rozřešení zajímavého případu. Čtvrtý, zatím poslední příběh Gildy Joyceové je stejně napínavý a zábavný jako všechny předchozí, které sklidily ceny a mají stále větší počet čtenářek!

Chcete si přečíst knihu?Pátračka Gildaa Mrtvá schránka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jennifer Allisonová. Číst Pátračka Gildaa Mrtvá schránka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY