Etika pro evropské psychology

Etika pro evropské psychology - Colvin Geoff, | I15cajalco.com

...ychology jsou čtyři význační evropští psychologové, členové Evropské federace psychologických asociací (EFPA) a její etické komise ... Etika pro evropské psychology - Knihkupectví Ládví ... . Stejně jako jejich kolegové si uvědomují, jak často je v praxi nutné řešit etická dilemata, a to bez ohledu na to, ve které části Evropy se nacházíme ... [Etika pro evropské psychology] ISBN 978--88937-357- Publikace Etika pro evropské psychology je sice dílem čtyř jmenovaných autorů, ale k jejímu vzniku významně přispěli svými podněty a zkušenostmi mnozí další psycholo-gové, a to členové Stálého výboru pro etiku (dále SCE) Evropské federace psycholo- Lindsay, Geoff, Koene, C., Ovreeide, H. and Lang, F. (2010) Etika pro evropské psychology. V Praze : Triton: Hogrefe-Testcentrum,. ISBN 9788086471372 Research output .. ... Etika pro evropské psychology - Hogrefe - Testcentrum ... ., Ovreeide, H. and Lang, F. (2010) Etika pro evropské psychology. V Praze : Triton: Hogrefe-Testcentrum,. ISBN 9788086471372 Research output ... Autory knihy Etika pro evropské psychology jsou čtyři význační evropští psychologové, členové Evropské federace psychologických asociací (EFPA) a její etické komise. Stejně jako jejich kolegové si uvědomují, jak často je v praxi nutné řešit etická dilemata, a to bez ohledu na to, ve které části Evropy se nacházíme nebo n...

INFORMACE

AUTOR
Colvin Geoff,
DIMENZE
3,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Etika pro evropské psychology.pdf

POPIS

Autory knihy Etika pro evropské psychology jsou čtyři význační evropští psychologové, členové Evropské federace psychologických asociací (EFPA) a její etické komise. Stejně jako jejich kolegové si uvědomují, jak často je v praxi nutné řešit etická dilemata, a to bez ohledu na to, ve které části Evropy se nacházíme nebo na jakou oblast psychologie se zaměřujeme (uvedeny jsou příklady z výzkumu, forenzní psychologie, pedagogické či klinické psychologie). Součástí publikace je i Etický metakodex EFPA, jenž má sloužit jako podklad pro etické kodexy jednotlivých členských společností, které jej mají dále rozšířit o svá národní specifika. V hlavních kapitolách jsou rozpracovány jeho čtyři hlavní principy – respekt, kompetence, odpovědnost a integrita. Cílem knihy je rozvíjet etické uvažování a především jednání v praxi. Čtenář se tu nesetká jen s teoretickými úvahami, ale najde zde i velké množství příkladů z praxe, jež inspirují k úvahám o etických otázkách. Proto poslouží nejen psychologům, ale i učitelům a studentům psychologie nebo každému, kdo se o tuto problematiku zajímá.

Chcete si přečíst knihu?Etika pro evropské psychology ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Colvin Geoff,. Číst Etika pro evropské psychology Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY