Sherlock Holmes 3: Hledá se Watson

Sherlock Holmes 3: Hledá se Watson - Michael Citrin, | I15cajalco.com

...24228051 ISBN: 978-80-242-2805-1 Originál: Sherlock Holmes and the Baker Street Irregulars: Casebook no 3: In Search of Watson Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 13,2 × 20,6 cm Rok vydání: Sherlock Holmes,Sir Arthur Conan Doyle,Dr ... Nesmrtelný detektiv Sherlock Holmes: Podívejte se na ... ... . John Watson,Robert Downey Jr,sherlock holmes 3,Jude Law,warner,warner bros,warner brothers,ivanchov,ivanchov aikido Category People & Blogs Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit. Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Zde se můžete podívat na často kladené otázky. ... Sherlock Holmes 3: Hledá se Watson. Sherlock Holmes (/ ˈ ʃ ɜːr l ɒ k ˈ h oʊ m z / or /-ˈ h oʊ l m z /) is a fictional private detective ... Sherlock Holmes 3: Hledá se Watson - Michael Citrin, Tracy ... ... . Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Zde se můžete podívat na často kladené otázky. ... Sherlock Holmes 3: Hledá se Watson. Sherlock Holmes (/ ˈ ʃ ɜːr l ɒ k ˈ h oʊ m z / or /-ˈ h oʊ l m z /) is a fictional private detective created by British author Sir Arthur Conan Doyle.Referring to himself as a "consulting detective" in the stories, Holmes is known for his proficiency with observation, deduction, forensic science, and logical reasoning that borders on the fantastic, which he employs when investigating ... 'Sherlock Holmes 3' ya tiene fecha de estreno. La tercera entrega de la saga protagonizada por el famoso detective al que da vida Robert Downey Jr. llegará a los cines el 25 de diciembre de 2020 ... Koupit Koupit eknihu. Třetí díl ze série Sherlock Holmes a přílež...

INFORMACE

AUTOR
Michael Citrin,
DIMENZE
12,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Sherlock Holmes 3: Hledá se Watson.pdf

POPIS

Věrní pomocníci Sherlocka Holmese, skupinka chlapců z ulice, „příležitostných malých detektivů“, musí řešit záhadu ze všech nejzáhadnější, případ, v němž jde o vraždu, únos i hledání ztraceného pokladu. Holmes a malí detektivové začínají vyšetřovat brutální vraždu a ocitnou se v nebezpečí. Zmizí totiž nejvěrnější spojenec Velkého detektiva! Ozzie, Wiggins a jejich kamarádi musí přijít pravdě na kloub – a to co nejrychleji! V jejich řadách se však skrývá zrádce. Kdo je přítel? Kdo je zrádce? Komu se dá důvěřovat? Třetí díl napínavé detektivní série.

Chcete si přečíst knihu?Sherlock Holmes 3: Hledá se Watson ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Citrin,. Číst Sherlock Holmes 3: Hledá se Watson Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY