Perlový amulet

Perlový amulet - Jan Cimický | I15cajalco.com

...ná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení ... Perlový amulet - Jan Cimický | Elektronická kniha na Alza.cz ... . ... Perlový amulet. 1. Začalo to včerejšího večera. Valja stála u nástěnného kalendáře na zdi vedle okna a zadumaně hleděla chvíli na něj, chvíli z okna. Už skoro čtrnáct dní téměř nepřetržitě pršelo a nebe bylo šedé, zachmuřené, s bouřkovými mraky, které se objevovaly rychle a nesly s sebou ještě silnější ... Kniha Perlový amulet iba za 3,34 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Perlový amulet , Kniha (2010), Jan Cimic ... Amulet (comics) - Wikipedia ... ... Kniha Perlový amulet iba za 3,34 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Perlový amulet , Kniha (2010), Jan Cimický Astrologie online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty You searched for: love amulet! Etsy is the home to thousands of handmade, vintage, and one-of-a-kind products and gifts ...

INFORMACE

AUTOR
Jan Cimický
DIMENZE
9,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Perlový amulet.pdf

POPIS

Další z případů nejmladšího inspektora na Nábřeží zlatníků, nositele slavného jména, Paula Maigreta, který jde ve stopách svého slavného vzoru. Banální příhoda, dálniční nehoda, při níž je zraněna mladá dívka, rozpoutá lavinu pátrání. Ona dívka pochází z Prahy a jako mnoho podobných „au pair“ z východu bez zázemí byla unesena a přinucena pracovat jako sexuální otrokyně. Ukazuje se však, že za podivnými praktikami stojí někdo velmi mocný, kdo od počátku vyšetřování maří. Mladý Maigret se však nevzdává a jeho pátrání jej zavádí i do Prahy, kde je dívka vystavena dalšímu nebezpečí. Ale přesto, že bojuje s mnohem silnějšími protivníky, dokáže se svými kolegy případ vyřešit.

Chcete si přečíst knihu?Perlový amulet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Cimický. Číst Perlový amulet Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY