Nezvěstný sázkař

Nezvěstný sázkař - Peter Klein | I15cajalco.com

..., co jej zrovna baví. Nezvěstný sázkař Autor: Klein, Peter Nakladatel: Olympia EAN: 9788073762315 ISBN: 978-80-7376-231-5 Originál: Punter's Luck Překlad: Hašpl, František Popis: 1× kniha, brožovaná, 280 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2010 Objednávejte knihu Nezvěstný sázkař v internetovém knihkupectví Megaknihy ... František Hašpl | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Inzerát Nezvěstný sázkař - Peter Martin Klein v okrese Klatovy, cena 89Kč, od kolohnat franta na Sbazar.cz. Popis: kniha je zachovalá, poštovné 58 kč doporučená zásilka a platba předem na účet. Peter Klein Nezvěstný sázkař . Peter Klein: Nezvěstný sázkař John Punter, syn známého trenéra dostihových koní, se živí sázkami na dostihy a většinu času si dělá to, co jej zrovna baví.Jakmile ale záhadně zmizí jeho starý ka ... Nezvěstný sázkař | KNIHCENTRUM.cz ... .cz. Popis: kniha je zachovalá, poštovné 58 kč doporučená zásilka a platba předem na účet. Peter Klein Nezvěstný sázkař . Peter Klein: Nezvěstný sázkař John Punter, syn známého trenéra dostihových koní, se živí sázkami na dostihy a většinu času si dělá to, co jej zrovna baví.Jakmile ale záhadně zmizí jeho starý kamarád ze surfování Wombat, neváhá ani chvíli a vydá se jej hledat s pomocí své přítelkyně Kate, investigativní novinářky z The Age. Nezvěstný sázkař autor: Klein Peter doporučená cena: 249 Kč naše cena:219Kč Prohlédněte si knihy v nabídce knihkupectví Kosmas.cz, jejichž překladatelem je František Hašpl. Nezvěstného jsem znal dlouho v rozhlasové dramatizaci a viděl jsem kdysi i televizní film, z nějž si pamatuji jen poslední scénu. Věděl jsem, že Hostovský byl dobrý spisovatel a bratranec Zweiga, který snad o něm píše víc než pochvalně ve Světě včerejška, ale za to neručím, má paměť se časem stává mýtotvornou. Nezvěstný sázkař Klein, Peter. 2 dny. Naše cena: 219 Kč Smrtící posedlost Klein, Peter. 2 dny. Naše cena: 219 Kč Smrtící posedlost Autor: Peter Klein. Po australských dostihových závodištích začíná obcházet atmosféra strachu a děsu. Její příčinou je sériový vrah, jenž nemilosrdně a téměř s hmatatelnou ... Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: nezvestna Klein píše o dostizích a vše s nimi spojeným s velkým nadšením, odhodláním, ale také úctou. Díky jeho přístupu se tyto knihy staly oblíbenými po celém světě a byly přeloženy do...

INFORMACE

AUTOR
Peter Klein
DIMENZE
12,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Nezvěstný sázkař.pdf

POPIS

John Punter, syn známého trenéra dostihových koní, se živí sázkami na dostihy a většinu času si dělá to, co jej zrovna baví. Jakmile ale záhadně zmizí jeho starý kamarád ze surfování Wombat, neváhá ani chvíli a vydá se jej hledat s pomocí své přítelkyně Kate, investigativní novinářky z The Age. Od dostihového detektiva zjistí, že Wombat, který pracoval jako ošetřovatel koní, údajně sázel velké částky, hodně prohrával a šli po něm lichváři. Další pátrání postupně zavede Puntera a Kate z Melbourne pobřežní silnicí až daleko na sever do Brisbane. Cestou společně odhalí pohyb obrovských částek peněz a ilegálních drog, čímž se ocitnou v ohrožení života. o Peter Klein je považován za australského pokračovatele Dicka Francise. Jeho psaní je propracované a sebejisté, příběh má spád a je napínavý až do konce.

Chcete si přečíst knihu?Nezvěstný sázkař ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Klein. Číst Nezvěstný sázkař Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY