Indonésie, jak ji pozná málokdo

Indonésie, jak ji pozná málokdo - Veronika Škvárová | I15cajalco.com

...Signatura: Načítá se... Umístění: Načítá se ... Indonésie - Jak ji pozná málokdo (Veronika Škvárová ... ... ... Obsah Kniha. Přidat do oblíbených. Uloženo v: Již vypůjčeno: 2 . Tajuplná Afrika / Autor Mára, Jiří, 1966-Vydáno 2011 ... Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. Přihlášení Registrovat. Uživatelské jméno / E-mail Heslo: Indonésie - Jak ji pozná málokdo; 77 výletů po stopách Starých pověstí českých; 77 výletů s dětmi přes hranice; 77 výletů po stopách Starých pověstí českých; 77 výletů po stopách Starých pověstí českých; 77 výletů po stopách Starých pověstí českých; 77 výletů s dětmi přes hranice; 77 výletů s dětmi ... ... Kniha Indonésie - jak ji pozná málokdo - Trh knih - můj ... ... ......

INFORMACE

AUTOR
Veronika Škvárová
DIMENZE
12,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Indonésie, jak ji pozná málokdo.pdf

POPIS

„Pokud se vám tu líbilo, vyprávějte to doma, a pokud se vám nelíbilo, vyprávějte to také!“ Indonésie je fascinující asijská země, která turistům nabízí mnoho pěkného: zajímavou přírodu, nádherné památky i pro Evropana neobvyklou kulturu a tradice. Autorka tohoto cestopisu však Indonésii nepoznávala jako obyčejná turistka, ale jako studentka stipendijního programu pro výuku indonéštiny, a strávila v ní celý rok. Proto kniha není příliš obvyklý cestopis. Ačkoli Veronika Škvárová během svého pobytu navštívila řadu turisticky atraktivních míst, památky a zajímavé přírodní lokality v této knize slouží jen jako kulisy fascinujícího vyprávění o indonéských reáliích a povaze, přístupu zdejších lidí k životu, zodpovědnosti i vlastnímu zdraví. Řada popisovaných situací možná hraničí s absurdním divadlem, ale pro člověka, který se s nimi musel denně potýkat, mohly být tvrdou zkouškou trpělivosti a pevných nervů. Indonésie. Jak ji pozná málokdo je netradiční a skvělá kniha o nádherné exotické zemi, viděné kritickýma očima studentky, která měla možnost poznat věci, jež běžným turistům zůstanou skryté.

Chcete si přečíst knihu?Indonésie, jak ji pozná málokdo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Škvárová. Číst Indonésie, jak ji pozná málokdo Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY