Poznáváme lidské tělo

Poznáváme lidské tělo - - | I15cajalco.com

...mavosti - fakta. Formát: 177,0 x 232,0 x 9,0 mm ... DUMY.CZ Materiál Poznáváme lidské tělo ... . Počet stran: 40. Vazba: Pevná bez přebalu lesklá. První vydání: leden 2014 Lidské tělo ti poodhalí některá svá tajemství. V této knize ti nabízíme vzrušující informace jednoduchou a srozumitelnou formou včetně mnoha ilustrací. Oceníš spojení srozumitelného textu, zábavných obrázků a realistických ilustrací. Úvodní strana knihy je doplněna hologramovým obrázkem lidského těla, který tě ... Poznáváme lidské tělo. Hravou formou jsme ... Naše tělo - RVP ... ... Poznáváme lidské tělo. Hravou formou jsme se seznámili jak asi vypadá naše tělo. Prohlédli a vytvořili jsme si mozek a kostru. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí o tom, jak funguje naše tělo a mozek. Moc nás to bavilo. Poznáváme lidské tělo všemi smysly - I.B Dne 17.10.2019 jsme se rozjeli do obchodního centra Fórum Nová Karolína v Ostravě na interaktivní výstavu Lidské tělo. Děti si oblékly bílé pláště a na malou chvíli se tak staly lékaři. Poznáváme lidské tělo I. Poznáváme lidské tělo - 1. část. Po úspěšné podzimní akci „Učíme se navzájem o podzimu" jsme se opět s nadšením vrhly do dalšího společného projektu druhé a třetí třídy, tentokrát na téma „Poznáváme lidské tělo"....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Poznáváme lidské tělo.pdf

POPIS

Víš, že 60 % tvého těla se skládá z vody, že tvým tělem prochází více než 75 kilometrů nervů, že při smíchu používáš 32 svalů, že rozeznáš 400 000 různých zvuků a že šestiměsíční lidský plod si cucá paleček u maminky v bříšku? Pokud se chceš dozvědět o lidském těle více, chceš znát, z čeho se skládá, a porozumět tomu, jak funguje, jak tělo komunikuje s vnějším světem nebo jak se brání proti infekci, je pro tebe tako kniha tím pravým. Lidské tělo ti poodhalí některá svá tajemství. V této knize ti nabízíme vzrušující informace jednoduchou a srozumitelnou formou včetně mnoha ilustrací. Oceníš spojení srozumitelného textu, zábavných obrázků a realistických ilustrací. Úvodní strana knihy je doplněna hologramovým obrázkem lidského těla, který tě upoutá na první pohled.

Chcete si přečíst knihu?Poznáváme lidské tělo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Poznáváme lidské tělo Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY