Tajné války

Tajné války - Jeremy Scahill | I15cajalco.com

...znamných lúzrů. ... Původně amatérské a nezralé tajné služby se od těch dob vyvinuly v životně důležité složky státu Izrael: AMAN - vojenskou zpravodajskou službu, ŠIN BET - kontrarozvědku a MOSSA D - útvar pro špionážní a speciální operace v cizině ... Kniha: Tajné války - Jeremy Scahill | Knihy.ABZ.cz ... . Izraelské tajné války jsou knihou strhující a zásadní. Tajné projekty 2.Světové Války. 613 To se mi líbí · Mluví o tom (1). Tato stránka se zajímá čistě o tajné projekty Druhé Světové Války, najdete tu spoustu informací ohledně projektu Nacistu, Sovětu... Tajné války Autor: Scahill, Jeremy Nakladatel: CPress EAN: 9788026405979 ISBN: 978-80-264-0597-9 Originál: Dirty Wars Překlad: B ... Utajované války Ruska (3/6) - Korea: 1950 - 1953 - YouTube ... . Tato stránka se zajímá čistě o tajné projekty Druhé Světové Války, najdete tu spoustu informací ohledně projektu Nacistu, Sovětu... Tajné války Autor: Scahill, Jeremy Nakladatel: CPress EAN: 9788026405979 ISBN: 978-80-264-0597-9 Originál: Dirty Wars Překlad: Berka, Jiří a Sedlák, Lubomír Popis: 1× kniha, vázaná, 624 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) US expands "secret war" in Afghanistan By Thomas Gaist 23 February 2015 The Obama administration is considering new proposals from the Pentagon to delay troop withdrawals from Afghanistan and ... Tajné války. 216. intenzity, a jak Wolfowitz, tak Cambone jej prosazovali coby ospravedlnění . pro zvláštní jednotky provádět tajné - a smrticí - operace po celé naší planetě. Část nařízení navíc umožňuje to, co jistý člověk působící v oblasti speciál Po konci studená války a rozpadu Sovětského svazu americký tým prohledal dříve tajné archivní záznamy ve snaze najít stopy k tomu, co se mohlo stát zbytku osádky. V roce 1993 pak navštívil i místo dopadu stroje v Sasnašenu v Arménii. „Kniha Tajné války si získala své místo v historii jako jedno z nejdůležitějších literárních děl, která se zabývají více než deset let trvající neúspěšnou americkou zahraniční strategií, jež se uplatňuje dodnes. Patří k materiálově nejvíce podloženým knihám, jaké jsem na téma tajné operace USA v 21 ... Ronald Reagan, Tajné války CIA (TV seriál) (2003) Film ČSFD.cz, Ronald Reagan filmy ČSFD.cz, filmografie z ČSFD.cz Tajné projekty 2.Světové Války. 612 To se mi líbí. Tato stránka se zajímá čistě o tajné projekty Druhé Světové Války, najdete tu spoustu informací ohledně projektu Nacistu, Sovětu či Američanu. USA vedou tajné války v Africe, aby kolonizovaly celý kontinent. Zveřejněno 25.5.2017 0 Komentáře5. V roce 2011, zástupce velitele americké armády pro speciální operace uvedl, že zvláštní jednotky americké armády pravidelně provádí více než 100 vojenských operací na celém světě. To je velmi malé číslo ve ... Důsledkem tajné války je též polarizace laoské společnosti: národnostní menšina Hm...

INFORMACE

AUTOR
Jeremy Scahill
DIMENZE
10,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajné války.pdf

POPIS

Kniha, která se zařadila mezi New York Times bestsellery, vám umožní nahlédnout do zákulisí tajných operací prováděných celosvětově i uvnitř Spojených států amerických s cílem dopadnout, zachytit anebo zabít jednotlivce označené prezidentem USA za nepřátele. Autor odhaluje svět, ve kterém probíhají akce speciálních jednotek financovaných z „černých rozpočtů“ a operujících v zakázaných oblastech, v tajných válkách vedených mimo dosah tisku, veřejnosti i bez vědomí Kongresu.

Chcete si přečíst knihu?Tajné války ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeremy Scahill. Číst Tajné války Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY