Pražské výletní restaurace

Pražské výletní restaurace - Tomáš Dvořák | I15cajalco.com

...ní restaurací U Lípy ve Veleslavíně, pohlednice z druhé poloviny 20 ... Nevšední výstava vás zavede do výletní restaurace na ... ... . let 20. století. Pražské výletní restaurace zpět na výběr knih. U této knihy je ukázka k dispozici. Rozklikněte obrázek pro zobrazení. Tomáš Dvořák. Tato kniha vznikla jako doprovodná publikace výstavy Pražské výletní restaurace realizované v Muzeu hlavního města Prahy od září 2010 do března 2011. Historickou fotku jsem okopíroval z publikace Tomáše Dvořáka Praž ... Pražské výletní restaurace - Tomáš Dvořák | KOSMAS.cz ... ... . Historickou fotku jsem okopíroval z publikace Tomáše Dvořáka Pražské výletní restaurace (Lidové noviny, Muzeum hlavního města Prahy, 2010) restaurace na Střeleckém ostrově V místech, kde bývala na přelomu 19. a 20.století společensky významná restaurace, je dnes klid. Gigantický slon lákal hosty do slavné pražské výletní restaurace 31. října 2019, 12:51 Kristián Vích Slon na Jubilejní výstavě v Holešovicích v roce 1908. O Pražské paroplavební společnosti Pražská paroplavební společnost (PPS) má dlouholetou tradici v oblasti osobní vodní dopravy. Byla založena roku 1865 primátorem Františkem Dittrichem a patří tak mezi jednu z nejdéle fungujících ryze českých společností . Pražské výletní restaurace. Tato keš je věnována jedné z bývalých pražských výletních restaurací. Jedná se o restauraci, která se nacházela na pravém břehu Vltavy, kousek před soutokem se Sázavou. Její jméno je. MANDÁT. Toto podivné jméno je odvozeno od názvu místa, kde hospoda vznikla. Pražské výletní restaurace ZAJÍMAVOSTI. 22. 10. 2010 22:49 autor: tomas Čtenářů: 15161 | Fotogalerie Komentá...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Dvořák
DIMENZE
9,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Pražské výletní restaurace.pdf

POPIS

Tato kniha vznikla jako doprovodná publikace výstavy Pražské výletní restaurace realizované v Muzeu hlavního města Prahy od září 2010 do března 2011. Záměrem autora bylo představit místa odpočinku a občerstvení Pražanů a jejich proměny v prostoru i čase - od vltavských ostrovů až ke středočeským výletním podnikům, od druhé poloviny devatenáctého století do konce třicátých let století dvacátého včetně příležitostných časových přesahů směrem k současnosti. Základ publikace tvoří dobové fotografie, a zejména pohlednice, které představují často jediné doklady o druhdy vyhlášených restauracích.

Chcete si přečíst knihu?Pražské výletní restaurace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Dvořák. Číst Pražské výletní restaurace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY