Český jazyk a komunikace pro střední školy – 1. díl – Pracovní sešit

Český jazyk a komunikace pro střední školy – 1. díl – Pracovní sešit - - | I15cajalco.com

...kace pro SŠ - 1.díl (pracovní sešit) od kolektiv autorů? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Český jazyk a komunikace pro SŠ - 1. díl (pracovní sešit ... ... . 33 prodejen po celé ČR Matematika pro střední školy 5.díl Pracovní sešit od 137 Kč (29 e-shopů) Maturita 2019 - 2020 z českého jazyka a literatury - Petra Adámková; Eva Beková; Dagmar Dvořáková Český jazyk a komunikace pro střední školy - 1. díl - Pracovní sešit Nakladatel: Didaktis EAN: 9788073581671 ISBN: 978-80-7358-167-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 64 stran, česky Rozměry: 21 × 29,6 cm Rok vydání: 2010 (1. vydání) Pracovní sešit je součástí prvního dílu učebnicové sady Český jazyk a komunikace pro střední školy. ... Český jazyk a komunikace pro SŠ 1 od 119 Kč - Heureka.cz ... . vydání) Pracovní sešit je součástí prvního dílu učebnicové sady Český jazyk a komunikace pro střední školy. Tvoří kompaktní celek s učebnicí, neboť získané poznatky obohacuje o důležitou možnost ověřit si jejich pochopení, aplikovat je v praxi, rozvíjet komunikační dovednosti i cit pro jazyk, stejně jako posilovat čtenářskou gramotnost či schopnost práce s informacemi. Základní údaje; Originální název: Český jazyk a komunikace pro střední školy : 1. díl : Pracovní sešit: Autoři: ADÁMKOVÁ, Petra, Olga ČELIŠOVÁ ... Pracovní sešit obsahující cvičení ke kapitolám o jazyce (obecné poučení o jazyce, hláskosloví), slohu (slohové postupy) a komunikaci (mezilidská komunikace). Úkoly ověřují pochopení učiva, ale také průběžně rozvíjejí komunikační dovednosti a kompetence stude...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Český jazyk a komunikace pro střední školy – 1. díl – Pracovní sešit.pdf

POPIS

* Pracovní sešit prověřuje znalosti a rozvíjí dovednosti v návaznosti na učebnici. Významně také napomáhá rozvoji klíčových kompetencí studentů. * Struktura pracovního sešitu kopíruje strukturu učebnice. Má tedy dvě části: základní a výcvikovou. Základní část obsahuje cvičení z oblasti jazyka, slohu a komunikace, výcviková část pak úkoly, které jsou součástí prakticky zaměřených komunikačních výcviků (bližší informace k nim, včetně podrobných instrukcí, jsou uvedeny v Průvodci pro učitele). * Na konci každého tematického celku je zařazeno také opakování ve formě didaktického testu, který má studenty připravit na tuto formu práce vyžadovanou u nové podoby maturitní zkoušky. * Kapitoly mají pevně danou strukturu, takže už podle čísla cvičení poznáte, na jaký typ činnosti je zaměřen. Každá kapitola (jazyková, slohová, komunikační) má totiž pevně daný počet cvičení, přičemž každé z nich má jasně dané zaměření (např. analýza, aplikace, práce s formou textu, práce s obsahem textu, práce s informacemi atd.). * Úkoly v pracovním sešitě vedou k rozvoji komunikačních dovedností, jazykového citu, čtenářské gramotnosti, schopnosti práce s informacemi, tvůrčí činnosti, praktické komunikace. * Cvičení často vycházejí z ukázek ve formě psaného textu, zvukové nahrávky či obrazového materiálu. " V pracovním sešitě jsou obsaženy cvičení pro individuální práci, práci ve dvojicích i ve skupinách. * Naprostou většinu cvičení lze vypracovat přímo do sešitu (výjimku tvoří pouze úkoly diskusního typu a úkoly vyžadující vytvoření delšího textu).

Chcete si přečíst knihu?Český jazyk a komunikace pro střední školy – 1. díl – Pracovní sešit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Český jazyk a komunikace pro střední školy – 1. díl – Pracovní sešit Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY