Šero v holubníku: Eseje, fejetony, poznámky

Šero v holubníku: Eseje, fejetony, poznámky - Roman Erben | I15cajalco.com

...zniknout) - Encyklopedie Encarta 2004 .. ... katalog-eshop :: PULCHRA ... . A.Kliment - Nuda v Čechách J.Gruša - Dotazník, verše K.Pecka - Motáky nezvěstného, Horečka, Cesty mužů, Velký slunovrat E.Kantůrková - Mé přítelkyně v domě smutku, Pán věže E.Kriseová - Křížová cesta Kočárového Kočího, Klíční kůstka netopýra Jan Skácel - Chyba broskví, Nepatrné rekviem Být hrdinou není ve skutečnosti ani zdaleka takové, jak se o tom píše v komiksech… Píše se rok 2052 a to málo, co po válce ze světa zbylo, halí šero nukleární zimy. Attiona City, jednu z posledních výs ... katalog-eshop :: PULCHRA ... . Attiona City, jednu z posledních výsep lidské civilizace, zevnitř požírá záhadná epidemie a společenské rozkoly. V jiné souvislosti (v hesle „Strach") se autor zmiňuje o tom, jak v roce 1940 ve Vilně, zabraném již Sověty, čekal na „jejich návštěvu za úsvitu" (s. 221). Komentáře . Transkript . Untitled - Úvodní stránka Století evangelických časopisů, 1849-1948 : časopisy v dějinách "lidových" protestantských církví v Čechách a na Moravě / Zdeněk R. Nešpor. -- 1. -- 1. vyd. Český stát v hist. vývoji a v dnešní podobě dle ustanovení kongresu pařížského Národ Přehled československých dějin do předhusitské doby Kraus Rudolf Přehled dějin nového věku Kolísko Hugo T. Stručný dějepis národa českého Kořán, Rezek, Svátek, Prášek Dějiny Čech a Moravy, 1. díl Dějiny Čech a Moravy, 2. díl...

INFORMACE

AUTOR
Roman Erben
DIMENZE
3,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Šero v holubníku: Eseje, fejetony, poznámky.pdf

POPIS

Autor chvílemi nezapře surrealistického básníka, jehož okouzlují právě nepatřičná, překvapivá spojení. V úhrnu pak Erbena zajímá uzpůsobení lidského vědomí a jeho proměny v dnešním postmoderním věku. Snaží se mozaikovitě dobrat hlubšího obrazu člověka a jeho nitra v průběhu dějin, a tím lépe pak i ozřejmit niterné ustrojení člověka typicky (post)moderně roztěkaného. Erbena přitahují krajnosti, jež by mohly lépe osvětlit lidskou podstatu, ale také moderní masové rituály případně různé bizarní aspekty komerčního, konzumního světa, včetně těch nechtěně "poetických".

Chcete si přečíst knihu?Šero v holubníku: Eseje, fejetony, poznámky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roman Erben. Číst Šero v holubníku: Eseje, fejetony, poznámky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY