Subkultury mládeže: Uvedení do problematiky

Subkultury mládeže: Uvedení do problematiky - Josef Smolík | I15cajalco.com

...ultury mládeže - Josef Smolík, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Subkultury mládeže - Josef Smolík ... Subkultury mládeže | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . ... Subkultury mládeže - uvedení do problematiky - Josef Smolík . na sklade. 14,20 € doprava ... Praktická část chce zjistit názory mládeže na vybrané subkultury. Použitou metodou výzkumu je dotazníkové šet ření. ... co je inspiruje při vstupu do subkultury a co je vede k tomu, být v ní ... Subkultury mládeže: Uvedení do problematiky . 1. Praha: Grada Publishing, 2010. s. 27. ISBN 978-80-247-2907-7. 4 COPANS, Jean .. ... Subkultúra - Wikipédia ... ... Subkultury mládeže: Uvedení do problematiky . 1. Praha: Grada Publishing, 2010. s. 27. ISBN 978-80-247-2907-7. 4 COPANS, Jean ... HARDBASS JAKO MASKULINNÍ RITUÁL: UVEDENÍ DO PROBLEMATIKY Hardbass as a masculine ritual: introduction to problems. ... Smolík J (2010). Subkultury mládeže: uvedení do . problematiky. Praha ... Subkultury mládeže. Uvedení do problematiky. Praha:Grada. ISBN: 978-80-247-2907-7. s,129 „History of the British Teddy Boy and Culture". The Edwardian Teddy Boy. The Edwardian Teddy Boy. Retrieved 23 September 2012. HRABALÍK, P. Mods. In Česká televize. 7 Smolík, Subkultury mládeže. Uvedení do problematiky, 178, 221. 8 Koura, Swingaři a potápky v protektorátní noci: česká swingová mládež a její hořkej svět, 10....

INFORMACE

AUTOR
Josef Smolík
DIMENZE
7,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Subkultury mládeže: Uvedení do problematiky.pdf

POPIS

Kniha přináší podrobnou analýzu vybraných subkultur mládeže. Text vychází z teoretického i metodologického ukotvení tématu a definuje základní pojmy: mládež, kultura, subkultura, scéna, životní styl, hnutí a další. Představuje též vybrané sociologické školy (jako je škola chicagská či birminghamská), které se tématu subkultur věnují. Autor se zabývá typologií subkultur mládeže a jejich vztahem k sociálněpatologickým jevům, médiím, trhu a politice. Blíže představuje subkultury hippies, skinheads, fotbalové chuligány, punk/hard core, graffiti, metal, gothic rock a taneční scénu. Kniha poslouží především pedagogům, novinářům, ale i výchovným poradcům, psychologům a sociologům, kteří pracují s mládeží. Stejně tak je určena i rodičům a mládeži samotné – čtivou formou je seznámí s formováním jednotlivých subkultur a životních stylů v minulosti i současnosti.

Chcete si přečíst knihu?Subkultury mládeže: Uvedení do problematiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Smolík. Číst Subkultury mládeže: Uvedení do problematiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY