Zlatý důl vzpomínek: Život Jana Farmera Obermayera plný hudby

Zlatý důl vzpomínek: Život Jana Farmera Obermayera plný hudby - Jaroslav Císař | I15cajalco.com

...onisty skupin Sputnici a Komety a hráče na klávesové nástroje u The Matadors a George & Beatovens nabízí s humorným nadhledem poutavý pohled na naši hudební scénu i společenskou realitu od konce 50 ... Umění a kultura - OFTIS » Populárně naučná » Booktook.cz ... . let až do období po ... Komentáře, hodnocení, recenze a informace o knize Zlatý důl vzpomínek od autora Jan Farmer Obermayer. ... (Život Jana Farmera Obermayera plný hudby) Jazyk (původní knihy): čeština: Základní info; Hodnocení (2) Obálky (2) Zlatý důl vzpomínek. Nakladatel: OFTIS: ISBN: 978-80-7405-084-8: Zlatý důl vzpomínek. Život Jana Farmera Obermayera plný hudby - Jaroslav Císař. Otevřená výpověď bývalého saxofonisty skupin Sputnici a Komety a hrá ... Zlatý důl vzpomínek: Život Jana Fermera Obermayera plný ... ... . Nakladatel: OFTIS: ISBN: 978-80-7405-084-8: Zlatý důl vzpomínek. Život Jana Farmera Obermayera plný hudby - Jaroslav Císař. Otevřená výpověď bývalého saxofonisty skupin Sputnici a Komety a hráče na klávesové nástroje u The Matadors a George & Beatovens nabízí poutavý pohled na naši hudební scénu od konce 50. let až do obd… Zlatý důl vzpomínek - Život Jana Farmera Obermayera plný hudby - Jaroslav Císař Otevřená výpověď bývalého saxofonisty skupin Sputnici a Komety a hráče na klávesové nástroje u The Matadors a George & Beatovens nabízí s humorným nadhledem poutavý pohled na naši hudební scénu i... Zlatý důl vzpomínek - Život Jana Farmera Obermayera plný hudby - Jaroslav Císař 79 Kč Doprava: 79 = 158 Do 10 dnů Zlatý důl vzpomínek - Život Jana Farmera Obermayera plný hudby Knihy Otevřená výpověď bývalého saxofonisty skupin Sputnici a Komety a hráče na klávesové nástroje u The Matadors a George & Beatovens nabízí s humorným nadhledem poutavý pohled na naši hudební scénu i společenskou realitu od konce 50. let … Kupte knihu Zlatý důl vzpomínek (Jaroslav Císař, Jan F. Obermayer) za 184 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Zlatý důl vzpomínek - Život Jana Farmera Obermayera plný hudby - Jaroslav Císař . Otevřená výpověď bývalého saxofonisty skupin Sputnici a Komety a hráče na klávesové nástroje u The Matadors a George & Beatovens nabízí s humorným nadhledem poutavý pohled na naši hudební scénu i společenskou realitu od konce 50. let až do období po sametové revoluci. Zlatý důl vzpomínek - Život Jana Farmera Obermayera ...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Císař
DIMENZE
3,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatý důl vzpomínek: Život Jana Farmera Obermayera plný hudby.pdf

POPIS

Otevřená výpověď bývalého saxofonisty skupin Sputnici a Komety a hráče na klávesové nástroje u The Matadors a George & Beatovens nabízí s humorným nadhledem poutavý pohled na naši hudební scénu i společenskou realitu od konce 50. let až do období po sametové revoluci. Čtenáři se dozvědí mnohé ze zákulisí nástupu rock´n´rollu u nás, o rozmachu rockové hudby na konci 60. let nebo o její likvidaci za normalizace, o osudech mnohých hudebníků v emigraci včetně samotného Obermayera. Defilují zde známé postavy naší hudební scény - Viktor Sodoma, Vladimír Mišík, Petr Novák, Petr Janda, Otto Bezloja, Karel Kahovec, Radim Hladík a řada dalších. Kniha obsahuje rovněž faktografické přílohy a více než stovku fotografií, mnohé z nich unikátních a dosud nikdy nezveřejněných. Publikaci s legendárním českým muzikantem a skladatelem, který dnes žije v Německu, připravil hudební publicista PhDr. Jaroslav Císař, autor řady knih (mj. Roky rocku, Smokie aneb Hrají nám svůj rock´n´roll, Blues o spolykaných slovech nebo Cesty za hity) a rozhlasových pořadů pro ČRo a Oldies Rádio (Hity a hitíčky, Oldies chuťovky nebo Hudební dárky) o historii rockové hudby u nás i v zahraničí.

Chcete si přečíst knihu?Zlatý důl vzpomínek: Život Jana Farmera Obermayera plný hudby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Císař. Číst Zlatý důl vzpomínek: Život Jana Farmera Obermayera plný hudby Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY