Povídání se zvířátky

Povídání se zvířátky - Ivanka Melounová | I15cajalco.com

...cení Povídání se zvířátky 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte ... Přírodovědné centrum TRNKA při DDM ... . Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Tato bohatě ilustrovaná knížka vznikla pro děti, které teprve vstupují do čtenářského světa. Byla napsána s přáním, aby si již od útlého věku sami rádi četli. V krátkých příbězích a na ... Četba "Narodilo se štěně" (Čapek K.: Dášeňka, čili život, štěněte) - ukázka obrázků z knížky, děti vypravují o vlastních zážitcích se zvířátky, lze uspořádat výstavku fotografií se zvířátky, která mají děti doma apod. Kupte knihu Povídání se zvířátky (Ivanka Melounová) s 15 % slevou za 118 K ... Povídání se zvířátky - Ivanka Melounová od 110 Kč - Heureka.cz ... . Kupte knihu Povídání se zvířátky (Ivanka Melounová) s 15 % slevou za 118 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. K elektronické knize "Povídání se zvířátky" doporučujeme také: (e-book) Pohádky o princeznách Zacharník, František Cena: 99 Kč (e-book) Popletená abeceda Pospíšilová, Zuzana; Vydrová, Markéta Cena: 169 Kč (e-book) Kouzelná třída ... Povídání se zvířátky. Zimní program do třídy. Slona a žirafu poznáme všichni, ale jelení rodinku na pasece už málokdo? A jakpak jsme na tom se čtením pohádek na dobrou noc? Víte, kdo povozil Budulínka na ocásku? A kdo zachránil Smolíčka pacholíčka nebo kdo snědl Karkulku i s babičkou? O tom všem je naše zimní ... Povídání se zvířátky. Cílová skupina: MŠ a 1.- 2. třída ZŠ. Doba trvání: 60 minut Popis programu: V tomto programu si ukážeme některá zvířata z našeho zookoutku (naložíme, přivezeme nebo přijdete k nám). Děti si budou moci na zvířata sáhnout. Řekneme si a ukážeme, jak s nimi správně manipulovat, aby se nás nebála a my jich. Povídání se zvířátky 2010; Kniha Povídání se zvířátky je v. Přečtených: 5x: Knihotéce: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Přírodovědný program "Povídání se zvířátky" se uskutečnil v mateřské škole dne 19.ledna 2015. Členové Mysliveckého sdružení Maršovice Ing. Petr Hrma a Petr Procházka seznamovali děti s volně žijícími zvířaty, o nichž se děti dověděli spoustu zajímavostí. Hledáte Povídání se zvířátky od Ivanka Melounová,Veronika Kubáčová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR 19.11. jsme navštívili PŘÍRODOVĚDNÉ CENTRUM TRNKA v Uherském Hradišti, kde nás čekal program POVÍDÁNÍ SE ZVÍŘÁTKY. Paní učitelka nás seznámi...

INFORMACE

AUTOR
Ivanka Melounová
DIMENZE
5,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Povídání se zvířátky.pdf

POPIS

Tato bohatě ilustrovaná knížka vznikla pro děti, které teprve vstupují do čtenářského světa. Byla napsána s přáním, aby si již od útlého věku sami rády četly. V krátkých příbězích a na veselých ilustracích této knihy zvířátka ožívají podobně jako v bajkách. Bleška vyhraje skokanské závody, krtek postaví mraveniště, ptakopysk se skamarádí s bobrem, želva se pštrosem, pavouk s netopýrem, motýl vyplaší tygra... a všichni dělají všechno proto, aby byli na světě někomu pro radost.

Chcete si přečíst knihu?Povídání se zvířátky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivanka Melounová. Číst Povídání se zvířátky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY