Kniha pro tatínky dětí od 3 let: Vše co spojuje otce a jejich děti

Kniha pro tatínky dětí od 3 let: Vše co spojuje otce a jejich děti - Peter Ballnik | I15cajalco.com

...iha pro tatínky dětí od 3 let od Peter Ballnik? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Kniha pro tatínky dětí od 3 let | Knihy Grada ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha pro tatínky dětí od 3 let : vše, co spojuje otce a jejich děti / Peter Ballnik ; [přeložila Jitka Koubková] Vydání 1. vyd. Nakl. údaje Praha : Grada, 2010: Popis (rozsah) 158 s. ; 22 cm: EXEMPLÁŘE Všechny jednotky: ISBN 978-80-247-3537-5 (brožováno) Název originálu Papa-Handbuch für Kinder ab 3: Poznámka Kniha pro tatínky vše, co potřebujete vědět o těhotenství, porodu a prvním roce života ve třech ... Kniha pro tatínky dětí od 3 let vše, co spojuje otce a... 150 Kč. Příručka pro tatínky od 77 K ... Kn ... Kniha pro tatínky dětí od 3 let - Peter Ballnik | KOSMAS ... ... ... Kniha pro tatínky dětí od 3 let vše, co spojuje otce a... 150 Kč. Příručka pro tatínky od 77 K ... Kniha pro tatínky dětí od 3 let Vše co spojuje otce a jejich děti. 3,90 ... Kniha pro tatínky dětí od 3 let . Vše co spojuje otce a jejich děti. Ballnik Peter. Postavení otců se v posledních letech zásadně změnilo. Dříve bylo jejich hlavním úkolem materiální zajištění rodiny. Dnešní tatínci si chtějí vybudovat silnou citovou vazbu ke svým potomkům. Chtějí s nimi trávit dostatek času a od ... ...

INFORMACE

AUTOR
Peter Ballnik
DIMENZE
7,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha pro tatínky dětí od 3 let: Vše co spojuje otce a jejich děti.pdf

POPIS

Postavení otců se v posledních letech zásadně změnilo. Dříve bylo jejich hlavním úkolem materiální zajištění rodiny. Dnešní tatínci si chtějí vybudovat silnou citovou vazbu ke svým potomkům. Chtějí s nimi trávit dostatek času a od narození se podílet na jejich vývoji a sledovat jejich pokroky. Společné chvíle chtějí naplnit dobrodružstvím, hrami a sportovními zážitky. Kromě toho si chtějí společně užívat pohody: povídat si, vzájemně si naslouchat, odpočívat, ale také se učit novým věcem důležitým pro školu i pro běžný život... Děti své tatínky milují – a potřebují je. „Jaký typ otce jsem?“ Díky testu poznáte, v čem jste jako otec dobrý a co byste měl na svém otcovství zlepšit. Udělejte první krok k vytvoření ještě intenzivnějšího vztahu se svým dítětem! Zjistíte, jak můžete k svému dítěti přistupovat otevřeně, jak dávat najevo svou náklonnost a jak si s ním můžete užít spoustu legrace. Návod, jak se to vše dá skloubit s povinnostmi všedního dne a se zaměstnáním, naleznete v této knize.

Chcete si přečíst knihu?Kniha pro tatínky dětí od 3 let: Vše co spojuje otce a jejich děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Ballnik. Číst Kniha pro tatínky dětí od 3 let: Vše co spojuje otce a jejich děti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY