Život s kočkou není pro kočku: Kaleidoskop kočičích kuriozit

Život s kočkou není pro kočku: Kaleidoskop kočičích kuriozit - Deborah Robertsonová | I15cajalco.com

...it Slimáková, specialistka na zdravotní prevenci a výživu ... Zoologie - E-shop Antikvariát Olomouc ... . Margit dlouhodobě propaguje stravu složenou z tzv. skutečných potravin. S úzkostí jsou spojeny obavy, které nejsou opodstatněné, je naděje, že vše dobře dopadne. Příčina může být genetická i psychická, někteří lidé mají k úzkosti větší sklony. Není pravda, že neohrožuje tělo, to platí u zdravých lidí. S léky by se mělo zacházet obezřetně, ale pomáhají. D ... Nabídky knih k prodeji - Trh knih - můj antikvariát online ... . S léky by se mělo zacházet obezřetně, ale pomáhají. Další nadílka garfieldovských stripů. Slavný kocour už překročil padesátku a možná mu přibylo pár kil a brad, ale důležité je, že mu neubylo zábavnosti. Povinná četba nejen pro ty, kteří si chtějí pořídit (nebo už mají) kočku, ale i pro všechny, co mají aspoň trochu smysl pro humor....

INFORMACE

AUTOR
Deborah Robertsonová
DIMENZE
9,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Život s kočkou není pro kočku: Kaleidoskop kočičích kuriozit.pdf

POPIS

Dárková knížka, kterou ocení každý milovník koček. Hravou a zábavnou formou jsou v ní shrnuty vážné i nevážné informace snad o všem, co by člověk mohl chtít o těchto okouzlujících domácích šelmách vědět. Kromě základních údajů o rasách, původu, anatomii, chovu a péči o kočky objevíte i zajímavé kuriozity, které jinde nenajdete: např. informace o slavných milovnících koček, včetně Elizabeth Taylorové či bratří Čapků, a jejich domácích mazlíčcích. Jsou tu uvedeny také fiktivní číči – literární či filmoví hrdinové, od vynalézavého Kocoura v botách přes dobráckého českého Mikeše a cynického Garfielda po kočku Midnight z filmu Catwoman a Spota ze Star Treku. Nechybí ani kočky, které lze vidět na obrazech slavných malířů, a mýty, legendy a pověry o kočkách, ať již ze starověkého Egypta, Číny či Siamu, nebo ty, které se udržely v Evropě dodnes. Zvídavého čtenáře nepochybně zaujmou i přísloví, rčení či pranostiky o kočkách, kocourech a koťatech, posbírané po celém světě, a podivuhodné či neobvyklé skutečné příběhy, v nichž hrají kočky hlavní roli. Půvabně zpracovaná publikace zaujme, pobaví i potěší.

Chcete si přečíst knihu?Život s kočkou není pro kočku: Kaleidoskop kočičích kuriozit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Deborah Robertsonová. Číst Život s kočkou není pro kočku: Kaleidoskop kočičích kuriozit Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY