Zázračný med

Zázračný med - Renate Frank | I15cajalco.com

...chno dokáže s vašimi vlasy, pletí a nehty ... Zázračný med: Prečo jesť denne jednu kávovú lyžičku? - deň ... ... . Skvěle hydratuje, bojuje proti stárnutí i bakteriím. Plus je nabitý živinami ... Zázračný med - kniha. ... Med je pro člověka odpradávna něčím zázračným. Již více než deset tisíc let se používá na celém světě jako výživný a také léčivý prostředek. Ve středověku byl stejně vzácný jako sůl. V dnešní době můžeme med s čistým svědomím považovat za produkt bohatý na bioaktivní a ... 18.2.2018 - ČESNEK + OCET + MED = Zázra ... Zázračný med | Kosmetika a zdraví ... ... 18.2.2018 - ČESNEK + OCET + MED = Zázračný přírodní lék Zázračný med. Zlatá barva medu člověka potěší už na pohled, je součástí naší kuchyně, používáme ho na vaření, na pečení i jen namazaný na pečivo. Med je významný zdroj důležitých živin. Hojně je využíván v léčitelství a v oblasti přírodní medicíny a stále častěji po něm sahá i kosmetický průmysl. Zázračný med. Mnoho lidí se dívá na med, jeden z hlavních produktů včel, pouze jako na pochutinu s příjemně sladkou chutí. To ale není jediná báječná vlastnost medu. Přesto je spotřeba medu v České republice nižší, než je tomu v okolních státech - asi 25 dkg na osobu za rok. ... Med je pro člověka odpradávna něčím zázračným. Již více než deset tisíc let se používá na celém světě jako...

INFORMACE

AUTOR
Renate Frank
DIMENZE
3,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Zázračný med.pdf

POPIS

Med je pro člověka odpradávna něčím zázračným. Již více než deset tisíc let se používá na celém světě jako výživný a také léčivý prostředek. Ve středověku byl stejně vzácný jako sůl. V dnešní době můžeme med s čistým svědomím považovat za produkt bohatý na bioaktivní a další látky, podporující zdraví. Věda proniká stále hlouběji do složení těchto látek, popisuje jejich účinek na látkovou výměnu a naše zdraví a dospívá k udivujícím výsledkům.V této knize se dovíte: - Jak vzniká med - Jaké obsahuje látky a co znamenají pro látkovou výměnu - Všechno o použití medu pro zdravou výživu - O preventivních a léčivých účincích medu - pozitivní vliv medu při onemocnění zažívacích orgánů, při léčení srdečních a oběhových problémů, cukrovky, alergií a nervových onemocnění - Zpracování medu, zajímavé a chutné receptyAutorka knihy je vědeckou pracovnicí v oboru výživy a zabývá se medem jako léčivým prostředkem. Kniha se stane nepostradatelným pomocníkem pro včelaře a všechny, kteří chtějí vědět víc o medu a jeho zázračných účincích na naše zdraví.

Chcete si přečíst knihu?Zázračný med ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renate Frank. Číst Zázračný med Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY