Život je teď

Život je teď - Anselm Grün | I15cajalco.com

...kám, protestantům, jogínům ani zen budhistům ... Život je teď - Anselm Grün od 194 Kč - Heureka.cz ... . Ještě teď je pro mě vše živé a čerpám z nabitých zkušeností a síly v každodenním shonu. To krásné světlo a teplo uvnitř, které jsem díky Vám všem znovu objevila, mi pomáhá překonat méně i více náročné chvilky a všechno se zdá být o dost jednodušší. Život je teď Autor: Grün, Anselm Nakladatel: Portál EAN: 9788073677497 ISBN: 978-80-7367-749-7 Originál: Leben ist jetz. Die Kunst des Älterwerdens Překlad: Petkevič ... Život je teď - YouTube ... . Die Kunst des Älterwerdens Překlad: Petkevič, Vladimír Popis: 1× kniha, brožovaná, 136 stran, česky Rozměry: 14,6 × 20,5 cm Rok vydání: 2010 (1. vydání) Videoklip a text písně Život je teď od Laura a její tygři. Život je teď.. Dva světoví fotografové: Jan Saudek a Martin Stranka. Dělí je dvě generace věkového rozdílu, přesto si měli při fotografování Čechů roku 2019 hodně co říct. Magazínu Víkend se rozpovídali o fotografii i o životě. Prožívat vše do hloubky. Vidět smysl v každém okamžiku svého života. Cítit, kdo jsem a nebát se být na ostatní "moc". Dovolit si prožívat a dělat i to, co se "nemá". Uvolnit se a žít. Žít autenticky a uvolněně. Život je teď book. Read reviews from world's largest community for readers. Novinka v edici 21 dnů! Interview s ambasadorkou výjimečných žen, Beou Benkov... Život se chce stále rozvíjet. I kdybychom v průběhu života měli pocit, že jsme si nesplnili sen, možná je tady možnost ho oživit a snít nanovo. To, co jsme zažili, je cenné proto, že jsme tací, jací jsme. Můžeme se opět spojit se svým snem a s tím, co by v nás chtělo nanovo ožít. Všechny informace o produktu Kniha Život je teď - Anselm Grün, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Život je teď - Anselm Grün. Objednávejte knihu Život je teď v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Život je teď . 10,45 € Pr...

INFORMACE

AUTOR
Anselm Grün
DIMENZE
10,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Život je teď.pdf

POPIS

Autor o stárnutí a stáří hodně ví a hodně ví i o lidské psychice a lidských osudech. Nenabízí však čtenáři pouze své vlastní myšlenky a návody ke zvládnutí různých životních situací. Grün čerpá ze spirituality otců pouště stejně jako z tradice západního mnišství nebo poznatků hlubinné psychologie. Vždy ovšem uvádí své zdroje nebo se odvolává na příslušnou autoritu. S jistou nadsázkou lze říci, že Grünovy knihy jsou jakousi ušlechtilou kompilací v dobrém slova smyslu, souhrnem poznatků z kvalitních knih, které tedy méně pilný čtenář nemusí již brát do ruky, poněvadž Grün mu z nich vybere vše podstatné a předloží a současně obohatí o své originální postřehy. Anselm Grün je jedním z nejúspěšnějších spirituálních autorů dneška. Jako benediktinský mnich žije a pracuje v německém opatství Münsterschwarzach, kde píše a vydává knihy, vede poradenskou službu a je ekonomem kláštera. Jeho knihy dosáhly ve světě už milionových nákladů. V nakladatelství Portál vyšla jeho kniha Deprese jako šance (2009).

Chcete si přečíst knihu?Život je teď ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anselm Grün. Číst Život je teď Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY