Maďarsko - turistický průvodce

Maďarsko - turistický průvodce - - | I15cajalco.com

...y v Maďarsku. V neposlední řadě je při rozhodování zda strávit rekreaci v Maďarsku určující i cenová hladina, která je pro našince vcelku příznivá a v podstatě srovnatelná s úrovní cen u nás, v některých případech (třeba zelenina, ovoce a další potraviny na tržištích) dokonce i o něco nižší (viz ... Kniha: Maďarsko turistický průvodce | Knihy.ABZ.cz ... . sekce Nákupy). Velvyslanectví a konzuláty. Cseh Köztársaság Nagykövetsége Rózsa utca 61, Budapest 1064 tel.: +361-4625010, +361-4625011 e-mail: [email protected] Budapešť rozhodně patří mezi nejkrásnější města Evropy a i z tohoto důvodu se jedná o nejnavštěvovanější destinaci v celém Maďarsku. Díky své kráse získala celou řadu přízvisek jako třeba „Královna na Dunaji".Byť je její atmosféra a archi ... Maďarsko - průvodce ROUGH GUIDES ... .: +361-4625010, +361-4625011 e-mail: [email protected] Budapešť rozhodně patří mezi nejkrásnější města Evropy a i z tohoto důvodu se jedná o nejnavštěvovanější destinaci v celém Maďarsku. Díky své kráse získala celou řadu přízvisek jako třeba „Královna na Dunaji".Byť je její atmosféra a architektura jiná než v Praze, v mnohém vám bude ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
4,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Maďarsko - turistický průvodce.pdf

POPIS

Nepřekonatelná cestovní příručka po této bohaté a zajímavé středoevropské zemi zahrnuje: Čtivá pojednání o významných městech a pamětihodnostech, počínaje elegantní Budapeští přes historická města v romantickém dunajském ohbí až po zapadlé malebné vísky Severomaďarského středohoří. Doporučení nejlepších míst, kde se můžete ubytovat, dát si něco osvěžujícího k pití či okusit některou ze specialit místní kuchyně, a poučné informace o vinných sklípcích, kde můžete ochutnat ta nejlepší z proslulých maďarských vín. Praktické tipy na nejrůznější túry a procházky, včetně plaveb po Dunaji, turistické výšlapy do hor a vyjížďky na koni po Velké uherské nížině. Zajímavé informace o maďarských dějinách, hudbě a kultuře. Mapy a plánky každé oblasti.

Chcete si přečíst knihu?Maďarsko - turistický průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Maďarsko - turistický průvodce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY