Cesta k přírodě blízkému hospodářskému lesu

Cesta k přírodě blízkému hospodářskému lesu - Milan Košulič | I15cajalco.com

... blízkému hospodářskému lesu Autor: Košulič, Milan Nakladatel: FSC ČR EAN: 9788025464342 ISBN: 978-80-254-6434-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 450 stran, česky Rozměry: 17,3 × 24,5 cm Rok vydání: 2010 (1 ... eBotanika.net - botanika na netu » 2011 » Září ... . vydání) Kupte knihu Cesta k přírodě blízkému hospodářskému lesu (Milan Košulič) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kniha: Cesta k přírodě blízkému hospodářskému lesu (Milan Košulič). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! V roce 2010, několik dní před smrtí, mu vyšla kniha Cesta k p ... eBotanika.net - botanika na netu » 2011 » Září ... . Kniha: Cesta k přírodě blízkému hospodářskému lesu (Milan Košulič). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! V roce 2010, několik dní před smrtí, mu vyšla kniha Cesta k přírodě blízkému hospodářskému lesu....

INFORMACE

AUTOR
Milan Košulič
DIMENZE
12,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta k přírodě blízkému hospodářskému lesu.pdf

POPIS

Kniha nabízí netradiční pohled na přírodě blízké pěstování lesa. Za podstatné je považováno samo usilování o změnu pěstebních postupů využitím spontánních přírodních procesů. Většina těchto autoregulačních procesů je podmíněna dlouhodobým využíváním přiměřeného zástinu. Velká pozornost je také věnována populační genetice, zejména otázkám vhodného uplatňování dřevin různé růstové strategie - pionýrských a klimaxových - a důsledkům nevhodného pěstování na genotypovou strukturu populací. Z jednotlivých pěstebních metod jsou nejpodrobněji popisovány výběrné principy, kniha se však nevyhýbá ani některým z metod klasického podrostního hospodaření, např. kotlíkům. Ačkoliv při výběru metod důsledně vychází z biologických a ekologických požadavků, vždy je dává do souvislosti s ekonomikou hospodaření v duchu axiomu "co je ekologické, je současně i dlouhodobě ekonomické a naopak".

Chcete si přečíst knihu?Cesta k přírodě blízkému hospodářskému lesu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Košulič. Číst Cesta k přírodě blízkému hospodářskému lesu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY