Malá kniha etikety – u stolu

Malá kniha etikety – u stolu - Ladislav Špaček | I15cajalco.com

..., osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup ... Malá kniha etikety u stolu - Ladislav Špaček ... ... . Ověřeno zákazníky. Malá kniha etikety u stolu je druhým dílem série malých a praktických rádců z pera Ladislava Špačka. Tu by si měli přečíst všichni bez ohledu na věk a společenské postavení, protože právě při stolování se projeví, jak je kdo zběhlý ve společenském životě. Seznámíme se s pravidly zasedacího pořádk Malá kniha etikety u stolu je druhým dielom série malých a praktických radcov z pera Ladislava Špačka. Túto by si mali prečítať všetci bez ... Kniha: Malá kniha etikety u stolu (Ladislav Špaček) | Martinus ... . Túto by si mali prečítať všetci bez ohľadu na vek a spoločenské postavenie, pretože práve pri stolovaní sa prejaví, ako je kto zbehlý v spoločenskom živote. Zoznámime sa s pravidlami zasadacieho Malá kniha etikety u stolu je druhým dílem série malých a praktických rádců z pera Ladislava Špačka. Tu by si měli přečíst všichni bez ohledu na věk a společenské postavení, protože právě při stolování se projeví, jak je kdo zběhlý ve společenském životě. Seznámíme se s pravidly zasedacího pořádku, se správným chováním u stolu, dozvíme se, jak ... Malá kniha etikety u stolu je druhým dílem série malých a praktických rádců z pera Ladislava Špačka. Tu by si měli přečíst všichni bez ohledu na věk a společenské postavení, protože právě při stolování se projeví, jak je kdo zběhlý ve společenském životě. Seznámíme se s pravidly zasedacího pořádku, se ... Malá kniha etikety u stolu. Ladislav Špaček Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Malá kniha etikety u stolu je druhým dílem série malých a praktických rádců z pera Ladislava Špačka. Tu by si měli přečíst všichni bez ohledu na věk a společenské postavení, protože právě při stolování se projeví, jak je kdo zběhlý ve společenském životě. Malá kniha etikety u stolu. Malá kniha etikety pro manažery. Malá kniha etikety pro celou rodinu. Malá kniha etikety pro firmu a úřad. Malá kniha etikety pro každý den. Mistr E, pohádková etiketa. Moderní etiketa. Dědečku, vyprávěj o světě Malá kniha etikety u stolu je druhým dílem série malých a praktických rádců z pera Ladislava Špačka. Tu by si měli přečíst všichni bez ohledu na věk a společenské postavení, protože právě při stolování se projeví, jak je kdo zběhlý ve společenském životě....

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Špaček
DIMENZE
11,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Malá kniha etikety – u stolu.pdf

POPIS

Malá kniha etikety u stolu je druhým dílem série malých a praktických rádců z pera Ladislava Špačka. Tu by si měli přečíst všichni bez ohledu na věk a společenské postavení, protože právě při stolování se projeví, jak je kdo zběhlý ve společenském životě. Seznámíme se s pravidly zasedacího pořádku, se správným chováním u stolu, dozvíme se, jak správně prostřít, jak nakládat s ubrouskem, jak držet příbor, jak jíst polévku, krevety, mušle, těstoviny, co s párátkem. V závěru se dozvíme více o různých typech stolování – banketu, rautu, nebo u nás méně známý revéllion.

Chcete si přečíst knihu?Malá kniha etikety – u stolu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Špaček. Číst Malá kniha etikety – u stolu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY