Život k sežrání

Život k sežrání - Mikäel Ollivier | I15cajalco.com

...ot jsou pro něj noční můrou. Při představě pohrdavých pohledů spolužáků, dívek i prodavaček se raději uklidí do ústraní a spořádá na posezení čokoládový ... Život k sežrání - svetgramotnosti.cz ... ... Život k sežrání 2010; Tři slepé myši 2004; Kniha Život k sežrání je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 55x: Čtenářské výzvě ... Život k sežrání není litárním veledílem, přesto je třeba zdůraznit, že se autorovi podařilo velmi autenticky zachytit duševní pochody patnáctiletého chlapce s nadsázkou, ale i dětskou naivitou. Příběh je psaný v první osobě, v českém vydání navíc k věrohodnosti přispělo vhodné zvolení hovorové vrstvy jazyka ... This video is unavailable. Watch Queue Q ... OLLIVIER, Mikaël : Život k sežrání ... . Příběh je psaný v první osobě, v českém vydání navíc k věrohodnosti přispělo vhodné zvolení hovorové vrstvy jazyka ... This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Život k sežrání: La Vie, en gros Mikäel Ollivier Nakladatel: Baobab 2018 Stáhnout soubor Život k sežrání Naposledy staženo 6. 5. 2020; Podobné materiály. Dárce - metodika. Úrove ... Nejen přání k sežrání. 1K likes. Dejte svým slavnostním životním momentům punc originality! Zárukou kvality Vám bude můj perfekcionismus! Život k sežrání. Mikaël Ollivier. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0....

INFORMACE

AUTOR
Mikäel Ollivier
DIMENZE
3,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Život k sežrání.pdf

POPIS

Benjamin, pro všechny krátce Ben, žije s matkou na předměstí Paříže, chodí do gymnázia a je v pohodě. Vášnivě rád jí (sem tam i něco uvaří) a sní o tom, že se jednou stane majitelem hotelu na pobřeží v Bretani. Jen ostatní jsou trochu nervózní... Ben tloustne. Váží o dvacet-třicet kilo víc, než by měl, a svým vrstevníkům se příliš nepodobá. Nezbývá než nastartovat vůli, přečkat výsměch spolužáků a pokusit se zhubnout. Benjaminův příběh je trefným pohledem od pocitů dospívajícího. Autor vtipně a lehce vypráví příběh kluka, který ví, co chce, dokonce ví, kde dělá chyby, a o to víc ho iritují rady okolí. Zprostředkovává čtenářům pocity "tlouštíka" a především trápení i radost plynoucí z rozhodnutí držet dietu. Je tloušťka opravdu takový pech? Co se stane, když pro jednou člověk dietu poruší? A bude život poté krásný a snadný? Mikäel Ollivier na deka přesně vyvážil román o francouzském "metráčkovi" současného světa, kde děti mohou mít všechno, co chtějí, a přitom jim často chybí to nejdůležitější. Knížka o hladu, pubertě a snech.

Chcete si přečíst knihu?Život k sežrání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mikäel Ollivier. Číst Život k sežrání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY