Dovolená s tátou

Dovolená s tátou - Dora Heldt | I15cajalco.com

...renovaci restaurace a penzionu. Jen nerada se podvolí matčinu přání, aby s sebou vzala otce, protože ví, že s ním není snadné vyjít ... Dovolená v roce 2020: Je reálné letos v létě vycestovat do ... ... . Dovolená s tátou Dora Heldt. Dovolená s tátou. Dora Heldt. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.7 z 5 hvězdiček 3 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Měla to vlastně být příjemná pracovní dovolená. Kristina se chystá strávit několik dní na ostrově Norderney a pomáhat přítelkyni při renovaci ... Ráno, když mamka chystala snídani podíval jsem se do ložnice a myslel jsem, že budu mít důvod pohádat se s ní, že po tátovi moc ... SLIZOVÁ VÝZVA POSLEPU! CHALLENGE S NELLINKOU - YouTube ... ... Ráno, když mamka chystala snídani podíval jsem se do ložnice a myslel jsem, že budu mít důvod pohádat se s ní, že po tátovi moc dlouho netruchlila, ale ložnice byla prázdná. Při snídani jsem se jí zeptal, zda taky slyšela v noci ten binec, ale odpověděla, že spala jako dudek. Jelikož článek Kam s dětmi do kempu má obrovský úspěch, myslela jsem i na ty, kteří kempování zrovna neholdují a vytvořila článek na ubytování vhodné pro rodiny s dětmi. Vše založeno na stejném principu - najdete tady jen doporučení od rodičů, kteří tam byli skutečně ubytovaní aneb #doporučenorodiči. Díky všem, kteří se podíleli! Hodně jste si psali o vyrábění slizu poslepu a tak ho tu máte! :-) A aby to bylo trošku zábavnější, měla Zuzanka za úkol tam občas něco přidat i Nellince.. Ale jaksi se moc ... Dovolená s tátou. Dovolená s tátou Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788072226818. Dora Heldt. Manufacturer: VÍKEND. Varianta: Kniha 215 Kč. Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. ... - informace k inzerátu... Všechny informace o produktu Kniha Dovolená s tátou - Heldt Dora, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dovolená s tátou - Heldt Dora. Dovolená v roce 2020: Je reálné letos v létě vycestovat do zahraničí? Aktualizováno 26.3.2020, 22:...

INFORMACE

AUTOR
Dora Heldt
DIMENZE
9,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Dovolená s tátou.pdf

POPIS

Měla to vlastně být příjemná pracovní dovolená. Kristina se chystá strávit několik dní na ostrově Norderney a pomáhat přítelkyni při renovaci restaurace a penzionu. Jen nerada se podvolí matčinu přání, aby s sebou vzala otce, protože ví, že s ním není snadné vyjít. Musí mít vždy poslední slovo, ale zapomíná, že Kristina i její přítelkyně jsou již dávno dospělé a chová se k nim, jakoby sotva prošly pubertou. Kristina svého otce miluje, ví, že to s ní myslí dobře, ale někdy je těžké to překonat. Už cestou ji přivádí téměř na pokraj nervového zhroucení a navíc se hned po příjezdu na ostrov ujímá řízení rekonstrukce penzionu. Kristinu ale čekají mnohem horší chvíle. Táta se seznámí s reportérem, jenž si okamžitě získá jeho sympatie. Připadá mu tedy naprosto v pořádku, že se novinář po uši zamiluje do jeho dcery a neúnavně ji obletuje. Mnohem nebezpečnější mu připadá Johann, který Kristinu vyvádí z míry pohledem svých hnědých laních očí. Táta nepochybuje o tom, že tenhle nový host penzionu je sňatkový podvodník, po němž policie pátrá na ostrovech v Severním moři. Za pomoci trojice přátel se ho pokusí usvědčit… Dora Heldt si tímto humorným a lidským příběhem určitě získá srdce mnoha dcer a otců. Svému otci udělá radost zcela určitě.

Chcete si přečíst knihu?Dovolená s tátou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dora Heldt. Číst Dovolená s tátou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY