Sebeobrana pro ženy

Sebeobrana pro ženy - Veronika Petrů, | I15cajalco.com

... Praktická sebeobrana pro ženy a dívky od 15-ti let Sebeobrana pro ženy minikurz na večer ... Sebeobrana pro ženy | MMA Praha ... . Exkluzivní mini-kurz pro malou skupinu maximálně 10 žen. Na prakticky orientovaném mini-kurzu se během pár hodin naučíte základy sebeobrany. Odnesete si konkrétní postupy, které nevyžadují dlouhý trénink a budete je tak již po dvou hodinách schopna ihned aplikovat. Sebeobrana pro ženy; Kurz sebeobrany pro ženy level I - základní. Prozatím není vypsán termín dalšího kurzu sebeobrany pro ženy. Pokud máte o kurz zá ... Kurzy sebeobrany | Sebeobrana Praha ... . Prozatím není vypsán termín dalšího kurzu sebeobrany pro ženy. Pokud máte o kurz zájem, můžete nám na sebe nechat kontakt ZDE. Budeme Vás přednostně informovat jakmile bude termín určen. PRAKTICKÁ SEBEOBRANA PRO ŽENY A DÍVKY OD 15-TI LET. Kurzy Typy kurzů sebeobrany pro ženy: A) Pravidelný kurz . Pravidelné probíhající kurzy pro veřejnost (ženy) 12 lekcí + úvodní hodina zdarma. Kurzy jsou otevřené a přihlásit se je možné kdykoliv. Město: Sebeobrana pro ženy - úvodní stránka - Instruktoři. Mgr. Richard Kozák . Hlavní instruktor sebeobrany - praxe 23 let. Instruktor a člen speciální jednotky (2002 - 2010) Instruktor teleskopického obušku ESP. Instruktor zdravotní přípravy. Sebeobrany pro ženy pořádáme pro městskou část Prahy 8 a město Rakovník, lze si nás najmout na různé kurzy pouze pro skupiny osob. Naše t réninky jsou určeny ženám, které se nechtějí stát obětí násilných trestných činů, ale i těm, které se chtějí cítit bezpečněji v temných ulicích. Sebeobrana nejen pro ženy, Prague, Czech Republic. 95 likes. Sebeobrana nejen pro ženy je systém zákl. technik, znalost legislativy (yes we can!) a především stav mysli. V našich kurzech se snažíme... sebeobrana praha nabÍzÍ vÝuku sebeobrany v zÁkladnÍm i pokroČilÉm kurzu, sebeobrana pro dĚti, sebeobrana pro Ženy, otevŘenÉ lekce, ŠkolenÍ sebeobrany. Sebeobrana PRO ŽENY Olomouc, Olomouc, Czech Republic. 587 likes. COMBAT ELEMENTS z.s. pořádá kurzy osobní sebeobrany pro dívky a ženy v Olomouci. COMBAT ELEMENTS z.s. Mgr. Richard Kozák IČ: 227 55 748 Číslo účtu: 2000311721/2010 Provozovna: Zámečnická 2, Olomouc. Mgr. Kateřina Báňová Sebeobrana s nožem. Sebeobrana s nožem, sebeobrana proti noži, sebeobrana proti noži pro muže, sebeobrana proti noži pro ženy, sebeobrana s nožem pro dospělé, sebeobrana s nožem pro děti, lekce pro veřejnost, lekce pro individuální klientelu, odborné semináře, školení pro firmy, team-buildingové akce je naše firma Profi Sebeobrana CZ® připravena zajistit dle Vašeho ......

INFORMACE

AUTOR
Veronika Petrů,
DIMENZE
10,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Sebeobrana pro ženy.pdf

POPIS

Chodíte cestou domů liduprázdnou ulicí nebo potemnělým parkem? Máte obavy o svou bezpečnost? Pro ženy všech věkových kategorií jsme připravili publikaci s účinnými sebeobrannými technikami zohledňujícími jejich menší tělesnou konstituci a sílu ve srovnání s muži. Vybrané zákroky jsou jednoduché a účinné, podmínkou pro jejich zvládnutí není předchozí zkušenost se sebeobranou či mimořádná fyzická kondice. Těžištěm knihy je popis jednotlivých technik s rozsáhlou doprovodnou fotodokumentací a zobrazením modelových situací možného ohrožení. Ženy se tak naučí, jak se bránit silnějšímu útočníkovi při různých způsobech napadení s využitím předmětů denní potřeby i bez nich, při pokusu o znásilnění nebo při krádeži kabelky či útoku nožem.Z obsahuÚvod Žena a sebeobrana Osobní sebeobrana Typy útočníků Jak zneškodnit útočníka Obrana proti úchopům a obejmutí Obrana proti škrcení Obrana s využitím předmětů denní potřeby Obrana proti krádeži kabelky Obrana proti útoku nožemO autoroviBedřich Rýč (*1956) Držitel 4. danu v jiu-jitsu a 2. danu v karate, působí u městské policie jako trenér-instruktor. Bojovému umění se věnuje již 27 let, i když byl po určitou dobu odkázán na francouzské hole z důvodu pracovního úrazu během základní vojenské služby. Na jeho učení měl největší vliv velmistr bojových umění František Kollman, 8. dan v jiu-jitsu, šéf ochranky exprezidenta Václava Havla. Působí jako hlavní trenér a předseda oddílu jiu-jitsu, 4× do roka pořádá odborné semináře pro celou republiku. Má bohaté zkušenosti s výukou sebeobrany. Ve svých hodinách se věnuje i sebeobraně pro ženy a děti. Je členem Revizní komise Českého svazu jiu-jitsu. Ing. Veronika Petrů (*1965) Absolventka agronomické fakulty ČZU v Praze, kde působí na katedře botaniky a fyziologie rostlin. Od mládí se věnuje fotografii, dříve klasické, nyní digitální. Ve svém volném čase nejvíce jezdí na výlety do přírody u nás i do zahraničí, kde pořizuje především snímky rostlin. Její sbírka obsahuje i velký počet fotografií z výstav psů a jezdeckých závodů a záběry zvířat chovaných v našich zoologických zahradách. Bojovému umění se věnuje rekreačně i se svými dvěma dětmi.

Chcete si přečíst knihu?Sebeobrana pro ženy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Petrů,. Číst Sebeobrana pro ženy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY