Ruka Fátimy

Ruka Fátimy - Ildefonso Falcones | I15cajalco.com

...a nebo také „Fátimina ruka" (či „Ruka Fátimy") nebo „Ruka Marie", je energeticky mocný ochranný symbol, představuje božské vedení, ukazuje správný směr, dodává sebevědomí, zbavuje strachu, chrání před neštěstím, ochraňuje slabé a nemocné ... Stříbrný mystický přívěsek Ruka Fatimy IV. RiverSperky ... . Ruce, které žehnají, léčí, tvoří, láskyplně objímají a hladí, jsou spojené se srdcem, jsou nástrojem ... Ochránce Khamsa (Ruka Fatimy/Miriam) „Od tvého domu nechť zůstanou dál všechny zlé a škodlivé síly. Nechť tě udrží nebeská milost a nechť ti přinese každodenně tolik požehnání, kolik si dobrými skutky zasloužíš." zobrazit 125 Kč Amulet ruka Fatimy Ochraňuje svého majitele před nekalými úmysly a neupřímností. Je to ruka spravedlnosti, která ... Stříbrný mystický přívěsek Ruka Fatimy IV. RiverSperky ... . Nechť tě udrží nebeská milost a nechť ti přinese každodenně tolik požehnání, kolik si dobrými skutky zasloužíš." zobrazit 125 Kč Amulet ruka Fatimy Ochraňuje svého majitele před nekalými úmysly a neupřímností. Je to ruka spravedlnosti, která odměňuje a kárá podle zásluh. Rozměr: 2,7 cm x 4 cm. Materiál Stříbro Ag 925; Rozměr 2,7 cm x 4 cm; Buďte první a napište svůj názor! * * * * ... Vektorový obrázek "Ruka Fatimy Watercolor Tattoo" může být použit pro osobní a komerční účely v souladu s podmínkami zakoupené Royalty-free licence. Obrázek je k dispozici ke stažení ve vysokém rozlišení až do 5000x5000 a ve formátu EPS. Kniha: Ruka Fátimy (Ildefonso Falcones). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Ruka Fatimy je symbolem ženskosti a je oblíbeným amuletem ochrany, představuje požehnání, moc a sílu chránit slabé, podporuje plodnost a zdravé těhotenství. Podle islámu je ruka Fatimy symbolem samotného osudu, symbol silné magické ochrany před všemi špatnými energiemi, jenž se velmi často dává na krk novorozencům. Ruka Fátimy 3.5. 2 recenze ; Ve svém druhém románu nás autor světového bestselleru Katedrála moře zavádí do vzkvétající Córdoby druhé poloviny 16. století. Mladý Hernando, syn Maurky a křesťanského kněze, zavrhovaný křesťany i muslimy, se přidává k povstání ponižovaných Maurů. ......

INFORMACE

AUTOR
Ildefonso Falcones
DIMENZE
3,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Ruka Fátimy.pdf

POPIS

Ve svém druhém románu nás autor světového bestselleru Katedrála moře zavádí do vzkvétající Córdoby druhé poloviny 16. století. Mladý Hernando, syn Maurky a křesťanského kněze, zavrhovaný křesťany i muslimy, se přidává k povstání ponižovaných Maurů. Poznává krutost obou bojujících stran, ale také potkává svou životní lásku, statečnou Fátimu. Po porážce povstalců je nucen žít v Córdobě, kde vzdor každodenním útrapám usiluje o to, aby kultura a náboženství poražených získaly zpět svou důstojnost i úlohu, která jim právem náleží. Vrománu vycházejícím čtyři sta let po vyhnání muslimů ze Španělska najde čtenář vše, co ho zaujalo už v Katedrále moře -historickou věrnost, příběh vášnivé lásky a nenávisti, ztracené iluze i naděje, které dávají životu smysl a vedou člověka vstříc dobrodružství.

Chcete si přečíst knihu?Ruka Fátimy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ildefonso Falcones. Číst Ruka Fátimy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY