Tajné životy slavných umělců

Tajné životy slavných umělců - Elizabeth Lundayová | I15cajalco.com

...sníků z celého světa, přičemž se humornou formou, která je parodií na styl bulvárních časopisů, zaměřuje na jejich zvláštnosti, osobní spory, problémy, skandály, slabosti či záhady, které je obklopovaly ... Kniha: Tajné životy slavných umělců (Elizabeth Lundayová ... ... . Tajné životy slavných umělců odhalují skandální historky a zároveň s tím i stinné, žhavé či zemité stránky života světových malířů a sochařů, od Leonarda (údajného sodomity) přes Caravaggia (usvědčeného vraha) až po Edwarda Hoppera (obviněného z týrání manželky). Dozvíte se, že Michelangelo tak strašně páchl, že s ním jeho pomocníci nevydrželi ... Další tajné životy, tentokrát částečně i české Elizabeth Lunday: Tajné životy slavných skladatelů: co vám ve ško ... Tajné životy slavných umělců - Elizabeth Lundayová ... ... . Dozvíte se, že Michelangelo tak strašně páchl, že s ním jeho pomocníci nevydrželi ... Další tajné životy, tentokrát částečně i české Elizabeth Lunday: Tajné životy slavných skladatelů: co vám ve škole nikdy neprozradili o světových hudebních géniích.Přel. Alexandra Fraisová, Euromedia - Knižní klub, Praha, 2011, 288 s.. Po knihách o tajných životech spisovatelů, umělců a filmařů nedávno jako poslední svazek této řady vyšly Tajné životy ... Tajné životy pokračujú v nedeľu na Jednotke by RTVSOfficial. 0:26. Sledujte šiestu časť seriálu Tajné životy by RTVSOfficial. 0:26. Language: English Location: United States Koupit Koupit eknihu. Kniha Tajné životy slavných spisovatelů zachycuje životy a lásky 41 proslulých romanopisců i básníků z celého světa, přičemž se humornou formou, která je parodií na styl bulvárních časopisů, zaměřuje na jejich zvláštnosti, osobní spory, problémy, skandály, slabosti či záhady, které je obklopovaly. Další zábavný přehled z cyklu Tajné životy, tentokrát na téma slavných skladatelů. Bohužel je zde i odpověď na to, proč se mezi těmito umělci neobjevují ženy, což je zvlášť palčivé. Legrační obrázek, překvapivý detail z životopisu a prosmátá hodinka naučného čtení je na světě. Kniha s bulvárně barevnou obálkou i titulem Tajné životy slavných umělců patrně neuspokojí ty, kteří od ní budou očekávat zaručené informace, známé z ukoptěných titulek českých "odlehčených" deníků. Spíš jim zamotá hlavu záplavou jmen, která v nich nikdy nečetli. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Kniha Tajné životy slavných skladatelů(Lundayová Elizabeth) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. Objednávejte knihu Životy slavných umělců v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků...

INFORMACE

AUTOR
Elizabeth Lundayová
DIMENZE
5,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajné životy slavných umělců.pdf

POPIS

Tajné životy slavných umělců odhalují skandální historky a zároveň s tím i stinné, žhavé či zemité stránky života světových malířů a sochařů, od Leonarda (údajného sodomity) přes Caravaggia (usvědčeného vraha) až po Edwarda Hoppera (obviněného z týrání manželky). Dozvíte se, že Michelangelo tak strašně páchl, že s ním jeho pomocníci nevydrželi pracovat, že Vincent van Gogh někdy vycucával barvu z tuby a že Georgia O´Keeffeová ráda malovala nahá. A k tomu samozřejmě spoustu užitečných faktů a zajímavostí. Tuhle lekci z dějin umění už nikdy nezapomenete!

Chcete si přečíst knihu?Tajné životy slavných umělců ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elizabeth Lundayová. Číst Tajné životy slavných umělců Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY