Zločiny kacířky Klotyldy

Zločiny kacířky Klotyldy - Zdenka Kmuníčková | I15cajalco.com

...ašeho života tak, jak si pochop Životopis ... Zločiny kacířky Klotyldy - Zdenka Kmuníčková | Databáze knih ... . MUDr. Zdenka Kmuníčková. Narodila se v Brně (1933). Vystudovala FVLKU v Praze a zvolila si obor psychiatrie. Pracovala dva roky v psychiatrické léčebně v Kosmonosích, v letech 1968-1991 pracovala na Psychiatrické klinice v Praze. Beletrie pro děti do 10 let Beletrie pro děti nad 10 let Dětská dobrodružství Dívčí knihy Pohádky Básně, říkanky a písničky Sci-fi a fantasy pro děti Komiksy pro děti První čtení Pověsti, mýty a báje Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Zdenka Kmuní ... Zločiny kacířky Klotyldy - Nakladatelství EPOCHA s.r.o. ... .cz knihy, jejichž autorem je Zdenka Kmuníčková. Zločiny kacířky Klotyldy - Čechová Bára, Kmuníčková Zdenka. 145,- Kč ... Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. 124 Kč Zločiny kacířky Klotyldy | Zdenka Kmuníčková,Bára Čechová . Zločiny kacířky Klotyldy | Mnoho z nás mívá nejrůznější nepříjemné pocity. Někdy značně bolestně prožíváme určité události v určitých situacích, v nichž se ocitáme. Každá taková chvíle mění kvalitu našeho života tak, jak si pochopitelně nepřejeme. Zločiny kacířky Klotyldy. DragonLance: Ztracené kroniky 1 - Draci trpasličích hlubin: Ztracené kroniky I. Jak chutná život. Grey gold: České a slovenské umělkyně 65+ Pohádky česky anglicky. Divadlo v totalitním systému: Příběh českého divadla (1945-1989) nejen v datech a souvislostech. Netradiční formou představené poslední dny Jana Palacha umožní čtenáři nahlédnout pod slupku událostí, jež započaly 16. 1. 1969 ve chvíli, kdy se před pražským Národním muzeem rozhořela živá pochodeň odporu proti okupaci a vládnoucímu režimu.Klíčovou částí knihy je doslovný přepis rozhovoru autorky s umírajícím Janem Palachem, při kterém vyšla najevo ... Celobarevná publikace úspěšného pediatra seznamuje rodiče měsíc po měsíci s psychomotorickým vývojem dítěte od narození do prvních narozenin. 124 Kč Zločiny kacířky Klotyldy | Zdenka Kmuníčková,Bára Čechová . Zločiny kacířky Klotyldy | Mnoho z nás mívá nejrůznější nepříjemné pocity. Někdy značně bolestně prožíváme určité události v určitých situacích, v nichž se ocitáme. Každá taková chvíle mění kvalitu našeho života tak, jak si pochopitelně nepřejeme. EP 015 - Zločiny kacířky Klotyldy: Autor: Zdenka Kmuníčková: Nakladatelství: Epocha: víla Klotylda nemá žádné slitování s našimi stesky, ublížeností, žárlivostí či depresemi - vždy "nastaví zrcadlo" a jde dál: Recenze: Ano - Ukázka: Ano - Vaše názory: 0: Původní cena: 159.00, Po slevě: 148.00 Kč...

INFORMACE

AUTOR
Zdenka Kmuníčková
DIMENZE
7,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Zločiny kacířky Klotyldy.pdf

POPIS

Mnoho z nás mívá nejrůznější nepříjemné pocity. Někdy značně bolestně prožíváme určité události v určitých situacích, v nichž se ocitáme. Každá taková chvíle mění kvalitu našeho života tak, jak si pochopitelně nepřejeme. Proč tomu tak je a kdo nebo co to způsobuje? Tato knížka naznačuje některé z možných odpovědí na oprávněně položenou, zdá se, podstatnou otázku. Novinka z pera autorky titulu "Poslední dny Jana Palacha" vznikla z podnětu klientů její terapeutické praxe, kteří si přáli mít podporu po ruce častěji, než jen při návštěvách její poradny. MUDr. Zdenka Kmuníčková učí své klienty vidět skutečnost v sobě i v okolí, učí je používat své duševní síly ke změně postojů, kterými si škodí. Její způsob terapie je nezvyklý, pro obě strany náročný, nicméně častokrát úspěšný i tam, kde jiná pomoc selhává.

Chcete si přečíst knihu?Zločiny kacířky Klotyldy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdenka Kmuníčková. Číst Zločiny kacířky Klotyldy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY