Tetovaná konkubína

Tetovaná konkubína - Laura Joh Rowlandová | I15cajalco.com

... predajniach sa môžu ... Samuraj Sano Ičiró ještě coby řadový policista a podivná sebevražda dvou zamilovaných Počáteční kniha "japonské" série, ze které u nás už vyšlo Bundori, Cesta zrady, Tetovaná konkubína, Samurajova žena, Černý lotos, Tajný deník paní Vistárie, Palác Dračího krále, Navoněný rukáv, Dotek smrti, Rudá chryzantéma ... Editions of The Concubine's Tattoo by Laura Joh Rowland ... . Když už inspirace uvadá, tak sáhnu po pasáži z knihy J.L.Rowland Tetovaná konkubína - detektivova manželka čeká na návrat svého muže (samuraje) z vyšetřování s očekáváním, co bude dál, protože neposlechla jeho příkaz, což bylo v Japonsku v 16.st nemyslitelné. Je to krásná pasáž. Petr Chytrý Masarykova 553 396 01 Humpolec (u Horního náměstí) Mobil: +420 777 962 362 [email protected] ČÚ-F ... Tetovaná konkubína Udatný samuraj San Ičiró pátrá po ... ... .L.Rowland Tetovaná konkubína - detektivova manželka čeká na návrat svého muže (samuraje) z vyšetřování s očekáváním, co bude dál, protože neposlechla jeho příkaz, což bylo v Japonsku v 16.st nemyslitelné. Je to krásná pasáž. Petr Chytrý Masarykova 553 396 01 Humpolec (u Horního náměstí) Mobil: +420 777 962 362 [email protected] ČÚ-Fio banka 2800608857/2010. Otevírací doba Tetovaná konkubína Laura Joh Rowland • Metafora, 2003 . 4,8 5x. Vyprodané. Mladý samuraj, vyšetřovatel Jeho Excelence Sano Ičiró, je nucen vyřešit svůj zatím nejsložitější případ. ... Tetovaná konkubína: Vějíř s kosatci: Victorian mysteries: Way of the traitor: Wolkenpavillon ein neuer Fall für Sano Ichirō: The woman in the veil: Zasekrečennye priključenija Šarlotty Bronte Šógunův vyšetřovatel Sano Ičiró, poté, co si poradil se záhadnými vraždami v románech Bundori, Cesta zrady a Tetovaná konkubína, opět bere na pomoc své nabroušené meče a stejně břitký rozum… Sano Ičiró stojí snad před nejtěžším úkolem, jaký mu život zatím uchystal. Sano Ičiró, šogunův samuraj bez bázně a hany, na stopě vražedné sekty. Další příběh z Japonska 17. století. Od autorky románů Bundori, Cesta zrady, Tetovaná konkubína a Samurajova žena. Tetovaná konkubína - Laura Joh Rowland - série Sano Ičiró (načetl Jiří Kubeš) mluvené slovo.mp3. 18:12:15; 1.2 GB +5. Černý lotos - Laura Joh Rowland - série Sano Ičiró (načetl Jiří Kubeš) mluvené slovo.mp3. 18:12:15; 1.1 GB +4. ... Tetovaná konkubína - Laura Joh Rowlandová.mobi. 619 kB; 0. Tajný deník paní Vistárie - Laura Joh Rowlandová.mobi. 606 kB; 0 . Samurajova žena - Laura Joh Rowlandová.mobi. 655 kB; 0. Palác dračího krále - Laura Joh Rowlandová.mobi. 556 kB; 0 ......

INFORMACE

AUTOR
Laura Joh Rowlandová
DIMENZE
3,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Tetovaná konkubína.pdf

POPIS

Další detektivní příběh z Japonska 17. století… Mladý samuraj, vyšetřovatel Jeho Excelence Sano Ičiró, je nucen vyřešit svůj zatím nejsložitější případ. Jeho svatební obřad přeruší hrozná událost - smrt šógunovy oblíbené konkubíny. Když Sano zjistí, že paní Harume zabil otrávený inkoust, který si vetřela do vlastnoručně provedeného tetování, nezbývá mu než proniknout do prazvláštního, uzavřeného světa šógunových souložnic. Aby vypátral jejího vraha, musí rozplést složitou síť nevěr, bývalých i současných milenců, soků v lásce a nejasné minulosti. A jako by situace nebyla už tak dost obtížná, všechno ještě zkomplikuje odhodlání Sanovy krásné mladé nevěsty Reiko: za žádnou cenu se nesmířit s rolí tradiční, poslušné ženušky. Reiko, bystrá a inteligentní dívka, vládne mečem jako samuraj a ze všeho nejvíc miluje hrdinské příběhy a dobrodružství. Vezme si do hlavy, že svému muži začne s vyšetřováním pomáhat. Sano je jejím neženským chováním upřímně zděšen a zdá se, že jejich láska skončí dřív, než vůbec mohla začít. Cesta za pachatelem vede do nejvyšších kruhů, k osobám tak urozeným, že je téměř nemožné je obvinit. A protože i tentokrát je ve hře proradný komoří Janagisawa, pohybuje se Sano opět na tenkém ledě. Ve světě krutovlády a vysoké politiky feudálního Japonska stačí jen nepatrný omyl, aby se z ctihodného vyšetřovatele, obklopeného poctami, stal bezectný odsouzenec k smrti. Sano však není z těch, kdo by obětovali pravdu vlastnímu strachu. S věrným Hiratou po boku vyráží opět do boje za spravedlnost.

Chcete si přečíst knihu?Tetovaná konkubína ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laura Joh Rowlandová. Číst Tetovaná konkubína Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY