Horečka nenávisti

Horečka nenávisti - Val McDermidová | I15cajalco.com

...návisti je již šestý detektivní román, jehož zápletku řeší tvůrce psychologických profilů Tony Hill a vrchní inspektorka Jordanová ... Investiční horečka by Robert J. Shiller ... . McDermidová opět dovedně spojuje nejmodernější techniku s tradičními policejními metodami. Zároveň ukazuje, jak krutou daň si i na tom nejtvrdším policejním důstojníkovi ... Horečka nenávisti Autor: McDermidová, Val Nakladatel: BB art EAN: 9788073817572 ISBN: 978-80-7381-757-2 Originál: Fever of the Bone Překlad: Damová, Radmila Popis: 1× kniha, vázaná, 368 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2010 Horečka nenávisti - McDermidová Val - Horečka nenávisti je již šestý detektivní román, jehož zápletku řeší tvůrce psychologických profilů Tony Hill a vrchní inspektorka Jordanová. McDermidová opět dovedně spojuje nejmodernější techniku s tradičními p > Horečka nenávisti-16% sleva. Kniha: Horečka nenávisti Autor ... Val McDermidová - Horečka nenávisti, Mladá Boleslav ... ... . McDermidová opět dovedně spojuje nejmodernější techniku s tradičními p > Horečka nenávisti-16% sleva. Kniha: Horečka nenávisti Autor: Val McDermidov á. McDermidová opět dovedně spojuje nejmodernější techniku s tradičními policejními metodami. ... McDermidová - Horečka nenávisti (2010) BB/art Praha 2010, 367 stran, stav výborný. (X1099) Hledáte Horečka nenávisti od Val McDermidová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR McDermid...

INFORMACE

AUTOR
Val McDermidová
DIMENZE
7,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Horečka nenávisti.pdf

POPIS

McDermidová opět dovedně spojuje nejmodernější techniku s tradičními policejními metodami. Zároveň ukazuje, jak krutou daň si i na tom nejtvrdším policejním důstojníkovi vybírá blízkost brutality, protože Tony a Carol tentokrát vyrážejí po stopách sériového vraha, který se zaměřuje na mladé lidi, mezi nimiž zdánlivě neexistuje žádná souvislost.Jde především o příběh o rodičích a dětech a jak Tonyho vlastní rodinná krize, tak i jeho neurčitý vztah s Jordanovou jsou dovedně vtaženy do skvěle vykonstruované zápletky.Ostatně Hilla, jasného vítěze soutěže o nejbizarnějšího a nejnekonformnějšího vyšetřovatele, dokáže McDermidová představit, aniž by čtenáře pohoršila, a to i v takových chvílích, kdy se vciťuje do nitra zrůdné mysli zločince.

Chcete si přečíst knihu?Horečka nenávisti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Val McDermidová. Číst Horečka nenávisti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY