Olive Kitteridgeová: O ženě s nezlomnou životní silou

Olive Kitteridgeová: O ženě s nezlomnou životní silou - Elizabeth Stroutová | I15cajalco.com

...9 rad pro rychlé řešení problémů - série Rychlý rádce Folko Kullman pdf ulozto ... Přehled komentářů knih uživatele Lujika | ČBDB.cz ... . Olive Kitteridgeová: O ženě s nezlomnou životní silou Elizabeth Stroutová ... ze semínka slunečnice - Životní cyklus kniha. Za to můžeš ty!: Proč tolik vztahů strádá Kurt Tepperwein epub. ... Přední český lékař napsal čtivou publikaci o vývoji babictví (porodnictví) od pravěku po současnost. ... Kniha Olive Kitteridgeová - jde o sbírku 13 povídek zasazených do malého ame ... Olive Kitteridgeová O ženě s nezlomnou životní silou ... ... . ... Kniha Olive Kitteridgeová - jde o sbírku 13 povídek zasazených do malého amerického města Maine a vyprávějících o ženě s nezlomnou životní silou - získala své autorce ... Olive Kitteridgeová : o ženě s nezlomnou životní silou / Autor Strout, Elizabeth, 1956-Vydáno 2010 . Signatura: Načítá se... Umístění: Načítá se... Kniha Načítá se... Přidat do oblíbených. Uloženo v: Již vypůjčeno: 5 . Všechno je možné / ... Olive, again: Olive, igjen: Olive Kitteridge (Programa de televisió) Olive Kitteridge. Spoken word (Farr) Olive Kitteridgeová : o ženě s nezlomnou životní silou: Olive powraca: Opnieuw Olive : roman: Orivu kitarijji no seikatsu. Short stories. Selections: The Stories of Frederick Busch: To, co możliwe: Tout est possible: Trwaj przy mnie ... kniha: Olive Kitteridge (Olive Kitteridgeová -- O ženě s nezlomnou životní silou) autor: Elizabeth Strout. Pulitzerova cena 2008 kniha: The Brief Wondrous Life of Oscar Wao autor: Junota Diaze. Pulitzerova cena 2007 kniha: The Road autor: Cormac McCarthy. Pulitzerova cena 2006 Kniha Olive Kitteridgeová - O ženě s nezlomnou životní silou - Elizabeth Stroutová máte možnosť výhodne kúpiť na Literama.sk. Vydal - Nakladatelství JOTA. EAN: 9788072177547 ISBN: 978-80-7217-754-7 Autorka bude číst ze své knihy Olive Kitteridge, za niž v roce 2009 získala Pulitzerovu cenu. Tento povídkový román, v němž třináct příběhů spojuje právě nezapomenutelná hrdinka Olive Kitteridgeová, vydalo česky nakladatelství JOTA v roce 2010 s podtitulem „o ženě s nezlomnou životní silou". Olive Kitt...

INFORMACE

AUTOR
Elizabeth Stroutová
DIMENZE
3,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Olive Kitteridgeová: O ženě s nezlomnou životní silou.pdf

POPIS

Městečko Crosby v Maine se může jevit jako zcela bezvýznamné. Pro učitelku na penzi však představuje střed světa. Lidé zde prožívají svá dramata - touhu, zoufalství, žárlivost, naději i lásku. Jak se lidé z městečka potýkají se všemi svými problémy, Olive dospívá k pochopení sebe sama a svého života; někdy bolestně, ale vždy s nelítostnou upřímností. Kniha Olive Kitteridgeová skýtá hluboký vhled do okolností a podmínek lidského života, do jeho tragédií i radostí a ukazuje, jaké trpělivosti je v něm třeba. Elizabeth Stroutová, nejčtenější spisovatelka novin New York Times, spojila třináct pronikavých příběhů do uceleného románu prostřednictvím nezapomenutelné hrdinky Olive Kitteridgeové.

Chcete si přečíst knihu?Olive Kitteridgeová: O ženě s nezlomnou životní silou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elizabeth Stroutová. Číst Olive Kitteridgeová: O ženě s nezlomnou životní silou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY